Neredekal.com
Neredekal.com
Tatil Blog
Yapmadan Dönme
Apollo Dalış Merkezi ve Apollo Apart İle Kaş Tatilinizi Planlayın!

Apollo Dalış Merkezi ve Apollo Apart İle Kaş Tatilinizi Planlayın!

Paylaş
Anonim  
Eklenme: 23 Nisan 2014
 • Son Güncellenme: 17 Mart 2023
Apollo Dalış Merkezi ve Apollo Apart İle Kaş Tatilinizi Planlayın!

Sizleri Kaş’ın büyülü sualtı dünyasına davet ediyoruz. Muhteşem resifleri, mağaraları, batıkları ve doğa yapısıyla tanışmanız için Apollo Dalış Merkezinin ekibi ve Dadga teknemizin konforu ve güvenliği ile birlikte hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

Dalışı denemek, sualtının eşsiz güzellikleriyle sizi ve ailenizi tanıştırmak için tasarlanmış eğlenceli ve heyecan dolu bir macera... Kısa bir dalış brifinginden sonra basit dalış kurallarını öğrenip, profosyonel dalış eğitmenleriyle bire bir yapacağınız ilk dalış deneyiminiz...

Sualtı keşfinden sonra devam etmek isterseniz kurs ve dalış programlarımız hem zamanlama hem maddi açıdan sizin için gerekli seçenekleri sunacak şekilde oluşturulmuştur. Kurslarımız deneyimli eğitmenlerimizin gözetimi altında teorik dersler, görsel eğitimler, suda uygulamalı eğitimler ve ardından derin su deneyimi ile tamamlanır. Kurs sonunda teorik ve pratik tüm eğitimleri içeren sınavdan sonra katılımcılar sertifikalandırılırlar.

Apollo Dalış Merkezi

Dalış öğrenmek için en iyi yer Kaş...

Dalış eğitimini ılık, berrak sularda, sıcak ve güneşli ortamlarda yapmak tercih edilendir. Böyle ortamlar eğitim sırasında dikkatinizi toplamanızı ve sualtı dünyasına daha kolay adapte olmanızı sağlar. Tüm bu özellikleri Kaş size sunuyor.

Apollo Dalış Merkezi TSSF (Türkiye Su Sporları Federasyonu) tarafından yetkilendirilmiş, uluslararası geçerliliği olan dalış eğitim kuruluşları PADİ ve CMAS tarafından tanınmış bir dalış merkezidir. Teknemiz Dadga; geniş dalış güvertesi ve platform, dalış tüpleri ve malzemeler için tasarlanmış özel alanları, bakımlı dalış donanımları, büyük güneşlenme alanı hem dalıcılara hem de dalıcı olmayan konuklarımıza konforlu ve güvenli hizmeti vermek üzere tasarlanmıştır. Dalış tatili yapmak isterseniz sizleri ağırlamaktan Apollo Diving Center olarak mutluluk duyarız.

Apollo Apart birlikteliği ile Kaş'a hakim tepe üzerinde, sahilin yanı başında ve 2013 yılında tamamlanmış yepyeni dairelerimizde sizleri misafir etmekten mutluluk duyacağız. 1+1 ve 2+1 dairelerimizde evinizdeki konforu yaşayabileceksiniz.