Anadolu Yakasının Yeni Sembolü Wyndham İstanbul Kalamış Marina Misafirlerine Kapılarını Açtı, Haber - Duyuru

Anadolu Yakasının Yeni Sembolü Wyndham İstanbul Kalamış Marina Misafirlerine Kapılarını Açtı

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Haber - Duyuru Editor

Anadolu Yakasının Yeni Sembolü Wyndham İstanbul Kalamış Marina Misafirlerine Kapılarını Açtı

Bünyesinde tam 7 bin 200 otel bulunduran Wyndham Hotel Grup, Türkiye'deki ilk Wyndham markalı otelini açtı. Anadolu yakasında konumlanan Wyndham İstanbul Kalamış Marina misafirlerine sahip olduğu lüks, konfor ve kusursuz hizmet kalitesi ile her alanda yeni bir yaşam stili sunuyor.

Anadolu yakasının yeni sembolü Wyndham İstanbul Kalamış Marina, göz kamaştıran mimarisi, ayrıcalıklı outletleri, kusursuz hizmet anlayışıyla kalite sevenleri beş yıldızlı premium şehir oteli konforu ile tanıştırıyor.

Wyndham İstanbul Kalamış Marina, Marmara Denizi’nin muhteşem deniz manzarası, şehir yaşamı ile iç içe konumu, şık restoranları, spa ve balo salonları, seçkin dekorasyonu ve dikkat çekici mimarisiyle Kalamış Marina’nın karşısında konumlanıyor. 210 odası bulunan otelin VIP katında 49 club oda, 1 kral dairesi, 2 executive suit ve 6 aile suiti bulunuyor.

Fark yaratan toplantılar, seçkin davetlerin yeni mekanı

Kongre ve toplantı salonları ile fark yaratacak olan Wyndham İstanbul Kalamış Marina, özel davetler, temalı kutlamalar ve düğünler için de seçkin mekanlar arasında yerini alacak. Yüksek teknoloji ve ekipmanlarla donatılmış, modern ve şık çizgilerle oluşturulan 14 adet toplantı salonu, 300 ve 600 kişilik sütunsuz balo salonu ile farklı kapasite ve düzenlerde profesyonel iş dünyasını ağırlıyor. Birçok organizasyon çerçevesinde, sunduğu ayrıcalıklarla misafirlerini ağırlayan Wyndham İstanbul Kalamış Marina özel gösteriler ve aktiviteler için de çok özel imkânlar sunuyor.

Dünya mutfağından eşsiz lezzetler

Wyndham İstanbul Kalamış Marina, Marmara Denizi’nin mükemmel manzarasında Remina, Fidele, Da Mario, Divan gibi şık restoranları ile dünya mutfağından seçkin örneklerini lezzet tutkunlarıyla buluşturuyor.

Wyndham İstanbul Kalamış Marina günlük akışa keyifli bir mola vermek isteyenlere, akşamüstü keyfinden vazgeçemeyenlere sunacağı farklı alternatiflerle lezzet severlerin gözdesi olmaya hazır.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)