Anadolu Yakasında Yepyeni Bir Mekan: Babbo Pizza Bar, Gezi Rehberi

Anadolu Yakasında Yepyeni Bir Mekan: Babbo Pizza Bar

Yorum Yok

Gezi Rehberi Editor

Anadolu Yakasında Yepyeni Bir Mekan: Babbo Pizza Bar

Babbo Pizza Bar baharın ilk güneşli günlerine merhaba dediğimiz şu günlerde Bağdat Caddesi'ne mevsime yakışan taze bir soluk getirdi.

İtalyanca’da “baba” anlamına gelen Babbo, her ikisi de baba olmaya hazırlanan ve eski iki dost olan Erkin Peprek ve Kaan Ergiri ikilisi tarafından hayat buldu.
Bağdat Caddesi’nde, Çiftehavuzlar’da kapılarını açan Babbo Pizza Bar isminden de anlaşılacağı gibi oldukça sıradışı bir konsepte sahip.
40 kişilik kapasiteye sahip olan mekan İtalyan mutfağından en lezzetli yemekleri sunuyor misafirlerine. Babbo’da yiyeceğiniz pizza odun ateşinde pişiyor, makarnalar el yapımı ve kullanılan tüm ürünler sağlıklı ve doğal.
Mekanda restoranın yanı sıra yemyeşil bir bahçe, mini kütüphane ve sevimli bir bar bulunuyor. Dilerseniz barda oturup sofra şarabınızı veya biranızı yudumlayabilir, yeşillikler içindeki şirin bahçede sevdiklerinizle hoş vakit geçirebilirsiniz.
Babbo Pizza BarBabbo’da her hafta sonu özel geceler ile happy hour’lar düzenleniyor. Oldukça ilgi çeken bu etkinliklere yakında canlı müzik geceleri de eklenecek.
Babbo Pizza Bar, sıradışı atmosferi ve farklı konseptleri bir araya getirmesi ile Anadolu Yakası'nda şimdiden gözde mekanlar arasına girdi. Eğer yolunuz Bağdat Caddesi’ne düşerse bu sıcak mekanı mutlaka görmenizi tavsiye ediyoruz.

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)