Alışveriş Ve Lezzetle Dolu İki Gün:, Haber - Duyuru

Alışveriş Ve Lezzetle Dolu İki Gün:

Sen De Görüşlerini Paylaş

Haber - Duyuru
Editor tarafından eklendi.

Alışveriş Ve Lezzetle Dolu İki Gün:

Keyifli bir alışveriş ortamı yaratmak için yola çıkan Selin Habbab Özkaynak ve İpek Dedeman, "Eat, Share & Shop" adlı bir etkinliğe imza atıyor. 22-23 Şubat tarihlerinde Gayrettepe'deki Dedeman İstanbul'da gerçekleşecek etkinlikten elde edilen gelir “Aile İçi Şiddete Son!" kampanyasına aktarılacak.

Toplam 31 markanın katıldığı etkinlikte özellikle tasarımcıların standları yer alacak. Başka yerde bulunmayan ürün ve modellerin de sergilenecegi “Eat, Share & Shop”ta son derece uygun fiyatlarla tasarım ürünlerine sahip olma imkanı da sunulacak.

Alışverişi çok özel hale getiren seçkin markaların bulunduğu etkinlikte “Aile İçi Şiddete Son!" kampanyası için bir tanıtım standı da yer alacak. Özel lezzetlerin tadımlarının yapılacağı, profesyonel makyaj ve koku styling standlarının yer alacağı etkinlik, katılımcılara son derece renkli iki gün yaşatacak.

National Geographic, Atölye Bebek, Bobbi Brown, Riviera Maison gibi markaların katılacağı ve ücretsiz olarak düzenlenecek etkinlik, iki gün boyunca 10:30 – 17:00 saatleri arasında, Gayrettepe'de bulunan Dedeman İstanbul'da gerçekleşecek.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın

Son İncelenenler