Aleysim Otel'den Konuklarına Sürpriz, Konaklama Önerileri

Aleysim Otel'den Konuklarına Sürpriz

Yorum Yok

Konaklama Önerileri Editor

Aleysim Otel'den Konuklarına Sürpriz

Alaçatı'nın taş mimariye sahip konaklama tesisleri arasındaki Aleysim Otel, konaklama süresi boyunca Bobou Beach Çeşme'ye ücretsiz giriş fırsatı sunuyor.

Ege'nin cennet köşelerinden biri olan Alaçatı, bu yaz sezonu için tercih ettiğiniz bir tatil bölgesiyse eğer, Aleysim Otel'de konaklayabilirsiniz.

Her yıl farklı konaklama alternatifleri sunan işletme, bu sezonda konukları için bir sürpriz yapıyor.

Gelen misafirlerine bölgenin önde gelen eğlence mekanları arasındaki Bobou Beach Çeşme'de eğlenme fırsatı sunuyor. Hem de ücretsiz… Aleysim Otel'de konaklayarak giriş ücreti 50 TL olan Bobou Beach'e ücretsiz girebilir ve plajın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Şezlongların sıralandığı, şemsiyelerin plajı süslediği Bobou Beach Çeşme'de dilediğiniz kadar denize girip, yılınızın yorgunluğunu üzerinizden atmak istemez misiniz? İncecik kumsallarda zaman geçireceğiniz Bobou Beach, Aleysim Otel'de kaldığınız sürece sizleri konuk edecek.

Tabii Aleysim Otel'in şık ve rahatlığın ön planda tutulduğu odalarını ve otelin sunduğu hizmetler de tatilinize keyif katan detaylar arasında olacak. Aleysim Otel'in zengin kahvaltısı güne harika başlamanızı sağlayacak. Üstelik Alaçatı'nın merkezine 15 dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyor Aleysim Otel. Böylesine konforlu bir konaklamanın yanı sıra Bobou Becah'in benzersiz plajında gününüzü değerlendirebilirsiniz.

Alaçatı'da huzurun ve sessizliğin tadını çıkarırken, gündüz saatleri Bobou Beach'te doyasıya denizin tadını çıkarıp dinlenmek için Aleysim Ootel'de şimdiden rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)