Alaçatı'da Gizli Bir Bahçenin Kapıları Aralandı: Hotel Triangulo, Konaklama Önerileri

Alaçatı'da Gizli Bir Bahçenin Kapıları Aralandı: Hotel Triangulo

Yorum Yok

Konaklama Önerileri Editor

Alaçatı'da Gizli Bir Bahçenin Kapıları Aralandı: Hotel Triangulo

Bu yazın keyfi Alaçatı'da Hotel Triangulo'da çıkacak... Hotel Triangulo, Türkiye'nin eşsiz tatil yöresi ve sörf merkezi Alaçatı'da, kapılarını açtı...

Hotel Triangulo, cumbalı suitleri, özenli servisi, tarihi dokusu, teknolojik altyapısı ve deneyimli kadrosu ile Alaçatı’da butik otelciliğe yeni bir soluk getiriyor.

Alaçatı’nın merkezine beş dakikalık uzaklıktaki butik otel konseptindeki Hotel Triangulo, şehrin gürültüsünden uzakta, doğa ve tarihle iç içe bir tatil arayanların vazgeçilmez adresi olacak.

Huzur içerisinde konforlu bir tatil arayan misafirlerine kendilerini özel hissettirmeyi hedefleyen Hotel Triangulo, 14 odası ve lezzetli Alaçatı kahvaltılarının servis edildiği mutfağı ile sezona bu yıl merhaba dedi.

Konfor ve tarih bir arada

Alaçatı'nın yerel mimarisine sadık kalınarak sıfırdan inşa edilen Hotel Triangulo, özenle dekore edilmiş farklı büyüklükteki 4 tipte odası, meyve ağaçları ile renklenen 1200 metrekarelik alana yayılmış bahçe içerisindeki taş avlusu, 75 metre derinlikten gelen yeraltı suyu ile doldurulan sarnıcı ve 120 metrekarelik geniş havuzu ile konuklarını karşılamaya hazırlanıyor.

Hotel Triangulo

Hotel Triangulo’yu tercih edenler dilerlerse Alaçatı rüzgarının keyfini 5 dakikalık mesafedeki sörf merkezinde; dilerlerse de Alaçatı'nın şirin sokaklarında Ege'nin tarihi dokusunu doyasıya keşfedecek.

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)