Alaçatı Uluslararası Balık Turnuvası, Alaçatı

Alaçatı Uluslararası Balık Turnuvası

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Faydalı Bilgiler Ordinaryus Tatilyus

Alaçatı Uluslararası Balık Turnuvası
Alaçatı Big Fish Turnuvası'nda Türkiye'nin usta balıkçıları yarışıyor. Yarışma, 'Yakala-Bırak-Yaşat' temasıyla ön plana çıkıyor. Türkiye'nin önde gelen iş adamları ve ünlü isimlerinin yanı sıra, Yunanistan ve İtalya ‘dan da misafirlerini ağırlıyor. Özel etkinlikler, atölyeler, çocuklar için mini turnuva ve balıkçılıkla ilgili markaları bir araya getiren etkinlik, 'Offshore Fishing Expo' sportif balıkçılık tutkunlarının akınına uğruyor.
Peki Alaçatı Big Fish kendilerini anasıl anlatıyor; ' 9 sene önce fikir sahibi olarak başlattığımız, bu süreç içerisinde tüm organizasyonu, şirketimiz üzerinden yürüttüğümüz “'Alaçatı Fishing”' çatısı altında, her sene siz katılımcı ve sponsorlarımızın destekleri ile büyüttük, geliştirdik. 10.senemizde organizasyon komitesi olarak yollarımızı ayırmayı uygun gördük. Doğru başlamak kadar, doğru bitirmenin de önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle bu sene, ilk senelerdeki tarihimiz, ilk heyecanımız ve amacımız doğrultusunda 27-30 Ekim tarihlerinde Port Alaçatı Marina ev sahipliğinde, büyük balığın peşinde, yenilenen 'Alaçatı Big Fish' markamızla devam ediyoruz.'
Avrupa'nın önemli turnuvaları arasında gösterilen bu organizasyon, turnuva heyecanının yanı sıra sponsor etkinlikleri, ödül töreni ve kapanış partisi ile her yıl olduğu gibi bu yıldı katılımcılarına güzel hatıralar bırakmayı amaçlıyor.
İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)