Alaçatı Sokaklarında Sanat: Art Alaçatı Summer Fest, Faydalı Bilgiler

Alaçatı Sokaklarında Sanat: Art Alaçatı Summer Fest

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Faydalı Bilgiler Editor

Alaçatı Sokaklarında Sanat: Art Alaçatı Summer Fest

26 Temmuz Salı günü başlayan Alaçatı Summer Fest, bu yıl ilk kez sanat severlerle buluşuyor.

15 Eylül’e kadar devam edecek olan festivalde Türkiye’nin önde gelen sanatçı ve tasarımcıları Alaçatı’da bir araya gelecek. Festival boyunca birçok sanatçının eserleri Alaçatı sokaklarını süsleyecek. Resim, fotoğraf, heykel ve video başta olmak üzere birçok sanat dalına ait eserler Alaçatı’nın dikkat çeken cafe ve restoranlarında halkın beğenisine sunulacak.

İyisanat ve IDF’nin organizatörlüğünde gerçekleşen festivalde bu akşam dünyaca ünlü gitarist Al Di Meola Alaçatı Anfi Tiyatrosu’nda konser verecek. Salı günü MillFest Meydanı’nda Luxus Konseri ile devam edecek etkinlikleri çarşamba günü Tan Sağtürk Akademi’nin Flash Mob Workshop’u izleyecek.

Yine bu tarihler içerisinde sokak ressamları ve sokak müzisyenlerinin aktiviteleri Alaçatı’nın taş sokaklarını şenlendirecek. Festival süresince hafta sonlarında gün boyu aktiviteler tüm Alaçatı’nın katılımına açık olacak ve sokakta gerçekleştirilecek sürpriz bir etkinlikle festival son bulacak.

Summer Fest

Art Alaçatı Summer Fest ile Alaçatı sanatla yeniden keşfedilecek. Festival boyunca gerçekleşecek olan etkinliklerin biletlerini mekan sponsoru olarak destek veren Narçiçeği Alaçatı Otel, AlaRoof Butik Otel, Kapari Otel, Sesil Otel’de konaklayarak ücretsiz olarak temin edebilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)