Akgünler Denizcilik

1 Yorum

Faydalı Bilgiler Didem Coşkun

Akgünler Denizcilik
1978'den itibaren Kıbrıs - Türkiye turizminin hizmetinde olan Akgünler Denizcilik, düzenli olarak Girne – Taşucu arasında ulaşımı sağlayan deniz otobüsü ve feribotlarıyla bu iki ülke arasındaki ulaşımda önemli rol oynamaktadır.
Şirketin bütün gemileri konforlu bir şekilde tüm uluslararası denizcilik kurallarına uygun olarak faaliyetlerini sürdürmektedir ve bugüne kadar sayısız yolcuya hizmet etmiştir.
Bünyesinde katamaran tipli deniz otobüsü ve Ro-Ro gemilerini bulunduran Akgünler Denizcilik'in 2013 senesine ait Taşucu – Girne feribot ve ekspress deniz otobüsü fiyatları aşağıdaki gibidir:
Ekspress deniz otobüsü seferleri: Girne'den ve Taşucu'ndan her gün deniz otobüsü seferleri vardır. Tek yön express bilet fiyatları öğrenciye 102 TL, sivile 117 TL, asker ve subaya 94 TL, diplomat ve gaziye 102 TL olup, 0-6 yaş arası çocuklara ücretsizdir.
Firmanın ayrıca Girne – Alanya arasında da hizmet veren deniz otobüsleri mevcuttur. Girne-Alanya tek yön express deniz otobüsü biletleri; sivile 122 TL, öğrenciye 112 TL, asker ve subaya 95 TL, diplomat ve gaziye 95 TL'dir.

Akgünler Denizcilik İletişim Bilgileri

Telefon: (0324) 741 40 33
1 Kullanıcı Yorumu
  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
1
/

-

Fiyatlarınız aşırı fahiş. Bu ne ya, Amerika'ya mı uçuruyorsunuz, çok pahalı...

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)