Adahan İstanbul Kapılarını Açtı

Yorum Yok

Rota Önerileri Editor

Adahan İstanbul Kapılarını Açtı

Galata Pera'da 140 yılı aşan geçmişi, lüks konaklama imkanlarıyla birleştiren Adahan İstanbul, kapılarını açtı.

Galata Pera'da 140 yılı aşan geçmişiyle, bölgenin tarihine ve binayı ilk yapan mimarların tercihlerine uygun olarak orijinal planına sadık bir şekilde restore edilen Adahan İstanbul'da doğallığa ve sadeliğe duyulan saygı hissediliyor.

Üç seneyi geçen restorasyon çalışmalarında binanın orijinal planına sadık kalınarak farklı tipte değişik metrekarelerde özel yaşam alanları oluşturulmuş. Restorasyonunda ve dekorasyonunda hiçbir sentetik malzeme kullanılmamış olan yapı, doğal kaynakları ve enerjiyi az harcayan bir bina olarak tasarlanmış.

1870 yıllarında inşa edilen, önce konut sonra iş hanı olarak kullanılan Adahan İstanbul'a Galata Meydanı'ndan 10 dakika yürüyüşle mesafesinde bulunuyor. Beşinci katta, tarihi yarımada manzaralı geniş teraslı yüksek tavanlı restoran, özellikle gün batımında konuklarına şehrin en canlı noktasında dingin bir zaman sunmaya aday...

Adahan İstanbul'da çevreye zarar vermeyen ve yüzde yüz geri dönüşüm ilkesiyle özel olarak imal edilen yatakların yanı sıra kuş tüyü, pamuk, yün veya tohum yastık seçenekleri, kuş tüyü yorgan, çarşaf, nevresim takımları, havlular ve bornozlar konukların kullanımına sunuluyor. İstanbul otel seçenekleri arasında yer alan otel konuklarına sunduğu hizmetlerle diğer otellerden ayrılıyor.

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)