31. İstanbul Film Festivali Başlıyor!, Faydalı Bilgiler

31. İstanbul Film Festivali Başlıyor!

Yorum Yok

Faydalı Bilgiler Editor

31. İstanbul Film Festivali Başlıyor!

Bu yıl 31.si düzenlenecek olan İstanbul Film Festivali 31 Mart'ta başlıyor. 200'ü aşkın filmin gösterileceği festival 15 Nisan'a kadar devam edecek.

Düzenlendiği her yıl sinema gündemini belirleyen İstanbul Film Festivali bu yıl da dopdolu bir programla sinema ve sanatseverler ile buluşuyor.

İstanbul Kültür ve Sanat Vakfı'nın (İKSV) düzenlediği festival bu yıl 31 Mart-15 Nisan tarihleri arasında yapılacak. 20'nin üzerinde kategoride 200'den fazla filmin gösterileceği festivalde birçok yan etkinlik de düzenlenecek. Ünlü sanatçı ve usta sinemacıların yer alacağı söyleşiler, sinema dersleri, atölye çalışmaları, özel gösterimler ve konserler bu etkinliklerden bazıları…...

Festivalde yeni yapımların yanı sıra sinemanın unutulmaz klasiklerine, başyapıtlarına ve uluslararası film festivallerinde prömiyeri yapılan filmlerin gösterimlerine de yer verilecek.

30 Mart'ta Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda açılışı yapılacak olan 31. İstanbul Film Festivali'nin biletleri 17 Mart'ta satışa çıktı. Festival biletlerini Atlas, Beyoğlu, Nişantaşı City's ve Kadıköy Rex sinemaları ile Biletix gişelerinden temin edebilirsiniz.

Festival programı, film listesi, etkinlikler ve daha detaylı bilgi için İKSV'nin web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)