29 Ekim Gecesinin Muhteşem Havai Fişek Gösterilerini Hilton Otelleri'nden İzleyin!, Konaklama Önerileri

29 Ekim Gecesinin Muhteşem Havai Fişek Gösterilerini Hilton Otelleri'nden İzleyin!

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Konaklama Önerileri Editor

29 Ekim Gecesinin Muhteşem Havai Fişek Gösterilerini Hilton Otelleri'nden İzleyin!

Büyük bir coşkuyla kutlanacak olan Cumhuriyet Bayramı'nın tüm güzelliklerini Hilton İstanbul, Conrad İstanbul ve Hilton ParkSA'da yaşayabilirsiniz. Her üç otel de muhteşem manzaralarıyla İstanbul gecelerinin en göz alıcı ışık ve havai fişek gösterisini izlemek için mükemmel alternatifler sunuyor.

29 Ekim gecesinin muhteşem havai fişek göserilerini Hilton İstanbul, Conrad İstanbul ve Hilton ParkSA'da izleyip bayram gecesini eşsiz kılabilirsiniz.

Hilton İstanbul, Boğaz manzaralı mekanlarıyla 29 Ekim’de şüphesiz en ideal alternatiflerden biri. Hilton İstanbul’un 9. katındaki Lübnan restoranı Al Bushra 29 Ekim kutlamasına çok özel bir menü ile hazırlandı. Lübnan mutfağının en seçkin örneklerinden Warakenab, Hoummos Beiruty, Kebbeh ve Falafel, iştah kabartan sunumlarıyla Kafta Kebab, Tavuk Şiş ve Yoğurtlu Kebap’tan oluşan kusursuz bir sofra sizleri bekliyor olacak.

Boğaziçi Köprüsü'ne yakınlığıyla fark yaratan Conrad İstanbul’da ise 29 Ekim başka bir coşkuyla kutlanacak. Otelin 14. katında bulunan muhteşem İstanbul ve Boğaz manzarasıyla Summit Bar & Terrace Restaurant’ta gözlerinizi ışık şovundan alamayacaksınız. İstanbul’daki 29 Ekim kutlamalarını ve havai fişek gösterilerini izleyebileceğiniz Conrad İstanbul, üstün hizmet anlayışla da size ve misafirlerinize unutulmaz bir gece yaşatacak.

Hilton Parksa

Hilton ParkSA’da ise, panoramik manzara eşliğinde inanılmaz bir görsel şölene hazır olun. İstanbul Boğazı'nın üzerinde gözlerinizi kamaştıracak bir ışık şov izlemek istiyorsanız [mekan=cloud-7-restaurant-bar-terrace]Cloud 7 Restaurant & Terrace[7mekan] sizi bekliyor olacak. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel hazırlanan kırmızı kokteyller; “Ateş”, “Yıldız”, “Günbatımı”, “Gece” ve “Ayışığı” konukların beğenisine sunulacak. Maçka Demokrasi Parkı’nın yanı başındaki ve Nişantaşı’na yürüme mesafesindeki konumu ile son derece merkezi bir lokasyonda yer alan Hilton ParkSA’daki yerinizi hemen ayırtın.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)