2016'da En Çok Okunan 10 İçeriğimiz

Yorum Yok

İlginç Bilgiler Diley Kuru

2016'da En Çok Okunan 10 İçeriğimiz
Bu liste tamamen sizler tarafından hazırlandı. 9 yıldır sizlerin daha çok seyahat etmesi için durmaksızın çalışan biz Neredekal.com ekibi, geçtiğimiz bunca yıl içerisinde rotanıza hep yeni yerler eklemek için tüm gücümüzü ortaya koyduk. Sizlerin de nezdinde umarız başarılı olmuşuzdur. Geride bırakmaya hazırlandığımız 2016 yılında, en çok hangi içeriklerimizi okuduğunuzu merak ediyor musunuz peki? Bu yıl hangi rotalar ilginizi çekmiş bizim de çok merak ettiğimiz bir konuydu doğrusu. Bakalım, listede hangi içeriklerimiz varmış. Şimdiden 2017 yılının hepimize barış, sağlık, huzur ve bol uçak bileti getirmesini temenni ediyoruz.

10 – Eylülde Çok Gezenler

eylül rotalarıEylül ayı rotalarını listelediğimiz "Eylülde Gel" Sözüne Atıfta Bulunan 12 Rota başlıklı yazımız, sizler tarafından en çok okunan 10. içeriğimiz olmuş. Demek ki eylülde tatil bir başka oluyor. Okurlarımızın çoğu sonbaharı bir başka seviyor zaten. Önümüzdeki eylül ayında daha da güzel rotalarla buluşturacağız sizleri.

9 – Hem Dizimi İzlerim Hem Seyahat Ederim Diyenler

dizilerin çekildiği otellerAnlaşılan tatilde bile izlediği diziyi takip etmekten geri duramayan okurlarımız varmış. Yoksa Dizi Sahnelerinin Çekildiği 12 Otel başlıklı içeriğimizin 9. sırada yer almasının başka bir açıklaması olamaz. Konaklama, uçak bileti ve gezilecek yerler ile ilgili harika bir rehber olan Neredekal.com, bu konuda da takipçilerinin en çok merak ettiği o soruya yanıt bulmuş demek ki.

8 – Kalbi Ege'de Kalanlar

ege rotalarıGörüyoruz ki içimizden bazılarının kalbi hala Ege'de kalmış. Zira Ege'de Az Bilinen Olağanüstü 12 Rota başlıklı içeriğimiz 8. sırada kendine yer bulmuş. Ege ile ilgili sizlere sunduğumuz her rota, resmen farklı bir ilgiyle karşılaşıyor. Evet, orası gerçekten de başka bir dünya. Sanki Ege, stresten ve keşmekeşten arınmış bir huzur yuvası.

7 – Kışı Sevenler Derneği Üyeleri

kayak tavsiyeleriHep deniz kenarı olacak değil ya, her yıl kış mevsiminin gelmesini dört gözle bekleyen okurlarımızın sayısı da azımsanacak gibi değil. Özellikle kayakseverler ve bu sporu hep merak edenler Neredekal.com'un tavsiyelerine kulak vermiş olacaklar ki, Kayak Yapmaya İlk Kez Gideceklere Tavsiyeler başlıklı yazımız, en çok okunan içeriklerimiz arasında 7. sıraya yerleşmiş.

6 – Bodrum Müdavimleri

bodrumun bilinmeyen koylarıBodrum her sezonun vazgeçilmez adreslerinden biri. Okurlarımız arasında Bodrum müdavimlerinin sayısının bir hayli fazla olduğunu da söyleyebiliriz. Ancak son zamanlarda artan kalabalık, Bodrum'un müdavimlerini bunaltmış anlaşılan. Zira her ne olursa olsun Bodrum'dan vazgeçemeyenler, bu eşsiz beldenin sakin koylarını araştırmaya başlamışlar. Cevabı ise Bodrum'da Az Bilinen 9 Şahane Koy içeriği ile Neredekal.com'da bulmuşlar.

5 – Trendleri Takip Edenler

popüler rotalarTiwtter'da TT (Trend Topic) olmuş yerleri araştıranlar, Instagram'da hashtaglerin altını üstünü getirenler de var okurlarımız arasında. Öyle rastgele bir rota seçmektense, bu yıl neresi popüler, neresi trend diye araştırma yaparak rota tavsiyelerine kulak verenler de soluğu Neredekal.com'da almışlar ki, Bu Yazın En Trend 9 Tatil Beldesi, en çok okunan 5. içeriğimiz olmuş. Sosyete nereye ben oraya diyenler, Neredekal.com'u takip etmeye devam etsinler o halde. ;)

4 – Burç Falını Okumadan Güne Başlayamayanlar

burca göre tatil tavsiyeleriİçimizde burçların insan hayatına etkileri olduğuna inanlar da varmış meğer. Burcunuza Göre Yaşamanız Gereken 12 Şehir başlıklı içeriğimiz listemizin 4. sırasında yer alıyorsa, demek ki çoğu okurumuz burçların akıbetini önemsiyor demektir. Elbette ki sadece merak da olabilir. Olsun, yine de bu sonucu değiştirmiyor.

3 – Pokemoncular

pokemon go oyunuNasıl yani dediğinizi duyar gibiyiz. Çünkü biz de ilk başta aynı tepkiyi verdik. Bu yıl bir ara ortalığı kasıp kavuran Pokemon GO oyununu hatırlıyorsunuzdur. İşte o oyun için İstanbul'da Adeta Pokemon ve Pokestop Cenneti Olan 10 Yer başlıklı küçük çaplı bir rehber hazırlamıştık zamanında. Demek ki herkes bunu bekliyormuş. Şimdilerde pek oynayan kalmasa da, yine de en çok okunan 3. içerik olmayı başarmış Pokemonlar.

2 – Belgrad'a İlgi Duyan Vizesizler

belgrad gezi rehberiSon dönemin popüler destinasyonlarından biri Belgrad olunca, Belgrad Hakkında Mutlaka Bilinmesi Gereken 6 Şey başlıklı içeriğimiz de zirve ortağı oluvermiş. Bunda Belgrad'ın vizesiz ve uygun bir yurtdışı rotası olmasının da payı büyüktür diye tahmin ediyoruz. Neredekal.com ekibinin sizler için özenle hazırladığı bu yazıyı okumadan Belgrad'a gitmeyi düşünmeyin deriz.

1 – Emeklilik Hayali Kuranlar

emekli olunca yaşanacak yerlerGörüyoruz ki, neredeyse herkes çalışmaktan ve büyük şehirlerin kalabalığından o kadar bunalmış ki, Emekli Olunca Yaşayabileceğiniz 12 Sahil Kasabası başlıklı yazımız, bu yılın en çok okunan içeriği olmuş ve zirveye yerleşmiş. Geçen sene olduğu gibi bu yıl da zirveyi kimseye kaptırmayan bu 12 kasaba, ne çok emeklilik hayali kuran varmış dedirtti bize. Hayallerini gerçekleştirebilenlere ne mutlu diyoruz bizler de.
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)