Neredekal.com
Neredekal.com
Tatil Blog
Faydalı Bilgiler
2013'e Bodrum Marina Yacht Club'ta Yelken Açıyoruz

2013'e Bodrum Marina Yacht Club'ta Yelken Açıyoruz

Paylaş
Anonim  
Eklenme: 07 Aralık 2012
 • Son Güncellenme: 17 Mart 2023
2013'e Bodrum Marina Yacht Club'ta Yelken Açıyoruz

Marina Yacht Club, Bodrum Kalesi'ne doğru uzanan muhteşem manzarasına karşı, iki ayrı restoranında da birbirinden özel yılbaşı programları hazırladı.

Club Restaurant'ta, Türkiye'nin birçok yerinde önemli orkestralarda çalışmış, pek çok ünlü isme vokal yapmış Funda Öncü, Zafer Çebi Orkestrası ile sahne alıyor. Yeni yıl gecesine özel repertuarlarında 80, 90 ve 2000'li yılların pop, pop caz, latin şarkıların yanı sıra opera ve napoliten eserler de yer alıyor. Donna Summer'dan Lara Fabian'a, Emma Chapline'den Ajda Pekkan'a geniş ve dinamik bir repertuar ile izleyenlere doyumsuz bir müzik ziyafeti yaşatacaklar.

Vespa Restaurant'ta Yasemin & Çetin Duo feat. Yalçın Ateş, yeni yıla sevdiklerinizle dolu dolu girmeniz için, özel hazırladıkları 70 ve 80'lerin klasiklerinden dünya müziklerine uzanan geniş repertuarları ile size unutulmayacak bir gece sunuyorlar. Yemeğinizi yerken dinlediğiniz müzik, ilerleyen saatlerde içkinizi yudumlarken eşlik ettiğiniz ritme dönüşecek ve bu özel gecenin onuruna dansla eşlik edeceksiniz.

Marina Yacht Club; yeni yıl gecesine özel hazırlamış olduğu füme et tabağı, ara sıcak tabağı, ana yemek ve sürpriz yeni yıl tatlısından oluşan eşsiz fiks menüsü eşliğinde misafirlerine hatıralardan silinmeyecek bir yeni yıl gecesi vaad ediyor...