Beycik Köyü Gezilecek Yerler

Doğa ile tarihin en güzel harmanlandığı Kemer Beycik, Akdeniz’de küçük bir bölge kapsasa da büyük ve farklı bir dünyaya sahiptir.Beycik Köyü Tarihi Mekanlar

Doğa ile tarihin en güzel harmanlandığı Kemer Beycik, Akdeniz'de küçük bir bölge kapsasa da büyük ve farklı bir dünyaya sahiptir.

Bu sayfamızda, Beycik Antalya'da gezilecek yerler tarihi mekanlar listenizi kolaylıkla hazırlamanız için kısa bilgiler vereceğiz.

Beycik Köyü'nde Tahtalı Dağı'nın zirvesine yürüyerek çıkabilirsiniz. Akdeniz'in en benzersiz ve büyüleyici yolcukları arasında Tahtalı Dağı yürüyüşünüz sırasında yanınıza fotoğraf makinenizi almayı unutmayın.

Beydağları Milli Parkı'nı baştan sona gezip yine ölümsüzleştirebileceğiniz fotoğraf kareleri yakalayabilirsiniz. Yeşilin her tonuna hakim olan milli park, fauna ve florasıyla beğeninizi kazanacak. Tabii muhteşem manzarasıyla da...

Eğer Beycik, sizler için romantik bir tatilse, o halde Phaselis Koyu'nu mutlaka ziyaret etmeli ve keşfetmelisiniz. Çam ormanlarıyla çevrelenmiş Phaselis, Beycik'e 16 km uzaklıkta olup; sizlere koca bir tarihi muhteşem bir deniz manzarasıyla sunacak.

Binlerce yıldır yanıp duran alevlerin bulunduğu ve Beycik'te mutlaka görülmesi gereken yerlerin ilk sıralarında gelir Chimaera. Beycik Köyü'ne 17 km kadar uzak olan Chimaera, güzel bir gezi rotası olabilir sizler için.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın