Otelleri Göster

Beyazsu Yaylası Yakınındaki Oteller

Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

Türü
Konaklama Tipi
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Aktiviteler
Yakınındaki oteller

Toplam 8 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Yakınlığa göre listele Yakınlığa göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Beyazsu Yaylası Yakınındaki Oteller

Artvin-Borçka'da bulunan Beyazsu Yaylası, Karadeniz'in benzersiz noktalarından biridir. Karçal Dağları'nın eteklerine serilen Beyazsu Yaylası, şehrin şiirsel atmosferinde küçük bir mısra gibidir.

Yayla, turizm açısından önemli bir yere sahip olup, şehre gelen yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgisini görmektedir. Yeşillikler arasında kendini gösteren yayla evleri, bembeyaz bulutların mavi gökyüzüyle dansı… Doğanın dillenip konuştuğu Beyazsu Yaylası, eminiz ki kalbinizi fethedecek.

Beyazsu Yaylası'nı keşfetmek için yapacağınız geziler sırasında bölgeye yakın olan Yıldız Gölü'ne gitmeyi de sakın unutmayın. Beyazsu Yaylası yakınında pek otel yoktur. Oteller genellikle il ve ilçe merkezlerinde yer alır. Fakat Beyazsu Yaylası'na yakın ilçelerdeki otelleri internet üzerinden araştırabilirsiniz. Mutlaka bütçenize uygun bir otel karşınıza çıkacaktır.

Artvin tatilinizde, doğanın tadını çıkabileceğiniz Mençuna Şelalesi'ni, Arsiyan Yaylası'nı, Maral Şelalesi'ni ve Papart Vadisi'ni keşfetmeyi unutmayın. Tabii ki her keşif noktanızı fotoğraf karelerine yansıtarak bu yolculuğunuzu ölümsüzleştirmek de unutulmaması gereken kurallar arasında…