Balıkesir uçak bileti için en uygun fiyatlar.

Balıkesir Uçak Bileti

Dünyanın her yerinden Balıkesir için en yakın yere uçuşlar, en uygun uçak bileti fiyatlarıyla...

Balıkesir Uçak Bileti

Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Burhaniye, Ören, Akçay ve bölgenin birçok tatil beldesi için Balıkesir Havalimanı'nı tercih edebilirsiniz. Erken alacağınız Balıkesir uçak bileti ile de oldukça uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Marmara bölgesinde yer alan Balıkesir'de 2 tane havalimanı bulunmaktadır. Bunlardan biri Balıkesir Merkez Havalimanı diğeri de Balıkesir Koca Seyit Havalimanı veya Balıkesir Edremit Koca Seyit Havalimanı. Bu havalimanlarından Balıkesir Merkez Havalimanı, sivil-askeri nitelikli bir havalimanı olup 1998 yılında ilk defa hizmete girmiştir. Ancak 3 sene açık kaldıktan sonra 2001 yılında sivil uçuşlara kapatılmış. 2021 yılı itibariyle herhangi bir uçuş bulunmamaktadır.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı veya Balıkesir Edremit Koca Seyit Havalimanı ise günümüzde aktif olarak işlemektedir. Özellikle yaz öneminde sivil havacılık firmaları tarafından haftanın her günü sık sık karşılıklı uçuşlar düzenlenmektedir. Sivil kategoride bulunan havaalanı DHMİ tarafından işletilmekte olup Edremit ilçe merkezine 4 km uzaklıkta yer almaktadır.

Balıkesir uçak bileti kategorisinden planlarınız doğrultusunda erken alacağınız uçak biletleri oldukça uygun fiyatlara sahiptir. Balıkesir uçak bileti ile Edremit Körfez Havalimanı'na ulaşabilirsiniz. (Balıkesir Koca Seyit Havalimanı veya Balıkesir Edremit Koca Seyit Havalimanı) Edremit Havalimanı özellikle bölgenin en popüler yazlık ve tatil bölgeleri olan Ayvalık, Altınoluk, Akçay, Küçükkuyu, Ören, Assos, Dikili gibi tatil merkezlerine yakındır. Bu sebeple de tatilciler tarafından kolay ve rahat bir ulaşım açısından tercih edilen havalimanı olmaktadır. Ayrıca bağlı olduğu Balıkesir iline gidecek olan yolcular tarafından da Edremit Körfez Havalimanı tercih edilmektedir.