Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Ayvalık Otelleri

Ayvalık için {{ (filteredHotels).length}} / 244 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Ayvalık Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Taş sokakları, pırıl pırıl denizi ve muhteşem doğası ile Ayvalık, size unutamayacağınız bir tatil olanağı sunuyor…

Batı Anadolu'nun Ege sınırları içerisinde yer alan Ayvalık, Balıkesir'e bağlı küçük bir kıyı ilçesi. Kuzeydoğusunda Gömeç, güneyinde Dikili ve Bergama, batısında ise Ege Denizi'nin bulunduğu Ayvalık, Midilli Adası'nın ve kendisine ait pek çok adanın eşsiz manzarasını gözler önüne seriyor.

Tarihi ve kültürel zenginlikleri, leziz Ege mutfağı, kumsalları, adaları, taş evleri, dar sokakları ve bol oksijenli havası ile Ayvalık, adeta bir mutluluk kaynağı. Geçmişin izlerini bugünün modern yaşantısı ile birleştiren bu güzide ilçe, mavi ile yeşilin eşsiz bir şekilde bütünleştiği muazzam yerlerden biri. Ayvalık'a adım attığınızda gezinize önce Ayvalık Merkez'den başlamanızı tavsiye ediyoruz. Daracık taş sokakları, maziden kalan evler ve Ege'nin samimi insanlarını yakından tanımak ruhunuza gerçekten de çok iyi gelecek.

Ülkemizin en lezzetli zeytin ve zeytinyağını Ayvalık'ta bulabileceğinizi de hatırlatmak isteriz. Gezinizi sonlandırmadan önce Ayvalık Merkez'den mutlaka zeytin ve zeytinyağı almalısınız. Ayvalık'ta tekne turlarını katılıp, Ayvalık Adaları'nı keşfetmeyi de sakın ihmal etmeyin deriz. Denizle iç içe olacağınız ve eşsiz doğal güzelliklerle bulaşacağınız bu tekne turları, tatilinizin en güzel anılarını oluşturacak hiç şüphesiz. Elbette ki Cunda Adası'ndaki balık restoranlarında keyifli bir akşam geçirmeden de Ayvalık'tan dönmeyin deriz. Ne demişler; rakı, balık, Ayvalık. Cunda'da hem Ege mutfağının zeytinyağlı lezzetlerini deneyimleyebilir hem de harika bir rakı-balık akşamı yapabilirsiniz.

Ayvalık'ta deniz girmek için en popüler plaj ise Sarımsaklı Plajı. Oldukça uzun bir plaj olan Sarımsaklı Plajı'nı da görmeniz gerekiyor. Ayvalık'a özgü bir diğer aktivite ise Şeytan Sofrası'nda gün batımını seyretmek. Bunu yapmadan Ayvalık'tan dönmenizi hiç tavsiye etmiyoruz.

Tüm bunları yapabilmeniz için ise Ayvalık'ta uzun soluklu bir konaklama yapmanız şart elbette. Bu anlamda Ayvalık'ta çok sayıda konaklama alternatifi yer alıyor. Ayvalık otelleri arasından bir karar vermek oldukça zor. Konaklama ve tatil konseptinize göre hangi bölgede ne tür bir otelde kalacağınızı belirleyebilirsiniz. Mesela Ayvalık Merkez'de daha çok küçük butik oteller bulunuyor. Burada bulunan Ayvalık otellerinde, sımsıcak bir misafirperverlik, sımsıcak bir dekor ve sonsuz bir güler yüz bulabilirsiniz.

Cunda ve Sarımsaklı bölgelerinde de birçok Ayvalık oteli hizmet vermiyor. Hatta burada merkezden daha çok konaklama alternatifi bulabilirsiniz. Ancak aradığınız şey 4 ya da 5 yıldızlı lüks bir otelse, Ayvalık otelleri arasında bu tarz otellerin pek fazla yer almadığını belirtmek isteriz. Ayvalık'ta daha çok butik otel ve pansiyon tarzında konaklama seçenekleri mevcut.

Sarımsaklı bölgesinde yer alan Ayvalık otelleri, denizle haşır neşir olmak isteyenler için ideal olabilir. Cunda'da yer alan Ayvalık otelleri ise, tarihi dokuyu biraz daha yakından hissetmek isteyenlere hitap ediyor daha çok. Hangi otelde konaklayacağınıza karar vermeden önce Ayvalık otel fiyatlarını mutlaka önceden araştırmanızı tavsiye ediyoruz. Yaz aylarında uygun Ayvalık otel fiyatlarından yararlanmak için, rezervasyonunuzu erkenden yaptırmanız gerekiyor. Erken rezervasyon, Ayvalık otel fiyatlarından çok daha ekonomik bir şekilde yararlanmanızı sağlayacaktır.

Hiç vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Ayvalık otellerini ve 2017 Ayvalık otel fiyatlarını incelemeye başlayabilir, ön rezervasyon talebinde bulunabilir ya da doğrudan rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Görkemli kiliseleri, neo klasik evleri, manastırları ve sakinliği ile kendine hayran bırakan Ayvalık, Türkiye'nin ilk boğaz köprüsüne sahip...

Marda Dağı'nın uzantısı olan tepelerin, kıyıya doğru alçalan eteklerinde, yüzyıllık zeytin ağaçlarının arasında bulunan Ayvalık, Ege'ye uzanan girintili çıkıntılı kıyıları, uzun plajları, sakin koyları, 22 adası ve sualtı zenginlikleriyle tatilde deniz beklentisi yüksek olanlara da hitap ediyor.

Midilli Adası'nın tam karşısına gelen Ayvalık'ın eski adı Kydonie. İlk yerleşenlerinin de Midilli'nin Kydona Köyü'nden ya da Girit'in Kydonies bölgesinden geldikleri tahmin ediliyor. Roma çağında en parlak devrini yaşayan Kydonia'ya ait bu görkem, günümüzde de eski evlerin ve kiliselerin görüntüsünden derhal anlaşılabilir.

Tarihi dokusundan, doğal güzelliklerinden dolayı birçok kişi Ayvalık'ı ziyaret ediyor yıl içinde. Samimi insanlarının şekillendirdiği birliktelik anlayışı ve yolda birbirine selam veren insanları ile insanın içine hayat kırıntıları serpiştirir Ayvalık.

İstanbul'da yaşayanların en sevdiği tatil kaçamağı, Marmara'nın yerleşmek istediği en yakın Ege kasabası olan Ayvalık birbirinden nezih otelleri ile ağırlar Ayvalık müdavimlerini.

2017 yılının bu ilk günlerinde Ayvalık otelleri düzenlenmiş, Ayvalık otel fiyatları güncellenmiş ve pırıl pırıl temizlenmiş tesisleri ile Ege'nin kuzeyinden tüm Türkiye'ye seslenen Ayvalık'ın çağrısına kulak verin. Her yıl olduğu gibi, bu yıl da birçok seçenek ile karşımızda duran Ayvalık 2017 otel fiyatlarından birini seçin ve yerinizi ayırtın...

Ayvalık Hakkında

Bol oksijenli havası, kumsalları, adaları, taş evleri, zeytini, mutfağı, tarihi ve kültürüyle Ayvalık.

Var mısınız Ayvalık'ta oksijene doymaya, tarih kokan sokaklarında dolaşmaya, tertemiz koylarında yüzmeye, Ayvalık tostu yemeye, tekne turuna, Şeytan Sofrası'nda güneşin batışını seyre dalmaya?

Ayvalık, Batı Anadolu'nun Ege sınırları içerisindedir. Bölgenin kuzey batısına gelen Ayvalık Balıkesir'e bağlı küçük bir kıyı ilçesidir. Kuzey doğusunda Gömeç, güneyinde Dikili ve Bergama, batısında ise Ege Denizi yer alır. Karşısında ise Yunanistan'ın Kuzey Ege Adaları coğrafi bölgesinin yönetim merkezi Midilli Adası durur ve kendine ait birçok adası ile selam gönderir Midilli'ye...

Balıkesir Ayvalık'ta dağlar denize dik uzandığından kıyılar girintili çıkıntılı. Bu kıyılar boyunca burunlar ve koylar meydana gelerek tatilciler için harika oluşumlar yaratmış.

İlçe nüfusu 2009 sayımlarına göre 62,460 kişidir. Bu nüfusun yaklaşık olarak 36,000'i ilçe merkezinde yaşar. Yaz mevsiminde gelen turistlerle nüfus oldukça artar. Ayvalık Türkiye'nin en kalabalık 207. yerleşim birimidir.

Serin serin eser Ayvalık'ın imbatı, meltemi. Ayvalık, Ege Bölgesi'nde yer alması nedeniyle Akdeniz iklimini yaşar. Kışları ılık ve yağışlı, yazları sıcak ve kurak geçer. Devamlı hafif rüzgârlı günlere rastlanır. Yaz sıcaklığı ortalama 24 - 34 °C. Kışlar ise oldukça ılıktır. Kış aylarının ortalama sıcaklığı 20 - 28 °C dolaylarındadır. Ayvalık'ta özellikle yazları tüm çevre kavurucu sıcaklıkta iken, batıdan esen ve genellikle öğleleri başlayan imbat, bazen de meltem ilçeyi serinletir.

Dünyanın en güzel zeytin yağını denemek ister misiniz? İlçe ekonomisi büyük ölçüde zeytin ve turizme bağlıdır. Ayvalık'ta zeytinden başka pamuk, çam fıstığı ve mandalina gibi tarım ürünleri de yetiştiriliyor.

Çamlık Orman Kampı'nın yukarısında eski bir lav birikintisi olan tepe yuvarlak bir sofraya benziyor. Bu nedenle de Şeytan sofrası deniliyor. Bu tepede kafeler mevcut. Bir bölümünde ise demir kafes içinde şeytana ait olduğu söylenen kocaman bir ayak izi bulunmakta. Ayvalık adalarına hâkim yüksek bir tepe olan Şeytan Sofrası'ndan özellikle güneşin batışı izlenmeye değer.

Kozak Yaylası, Bergama ile Ayvalık'ın arasında binlerce hektar üzerine yayılmış bir yayla. Yaylanın Balıkesir ve İzmir illerinde toprakları var. Bergama'dan da Ayvalık'tan da gidebilirsiniz. 5 milyona yakın fıstık çamı ile kaplı bulunan yayla Ege'nin en güzel piknik, kamp ve gezi yerlerinden biri. 500 ile 1000 m arasında değişen bölgede buz gibi yayla sularına ve güzel çam havasına doyamazsınız. Bergama Krallığı'ndan beri fıstık çamına sahip bir bölge. Köylüler 5 milyon civarında ağaç olduğunu söylüyor. Şu anda yılda 800 tondan fazla fıstık elde ediliyor. Bergama'dan Kozak Yaylası'na çıkarken birçok yerde yol kenarı pınarlarına rastlayacak ve durmadan geçemeyeceksiniz.

Ayvalık'tan tatil dönüşünde yakınlarınız için Ayvalık merkezde yer alan zeytin marketlerinden çeşit çeşit zeytin ve zeytin ürünlerinden almayı unutmayın.

Ayvalık merkezden her gün kalkan tekne turuna katılın, aman fotoğraf makinenizi unutmayın, çünkü o eşsiz güzellikleri yakınlarınıza tarif edebilmeniz mümkün değil.

Ayvalık Cunda Adası'nda sahil boyunca sıralanmış balık lokantalarında daha önce adını dahi duymadığınız eşsiz Ege lezzetlerini tadın. İşte size adları bile ağzınızı sulandırmaya yetecek birkaç meşhur Ayvalık yemeği: Ada köftesi, nohutlu mezgit, kuzu etli arapsaçı, mühliye, sarmaşık ve kuşkonmaz, balıklı bamya, kabak böreği, turp haşlaması, kabak çiçeği dolması, peynirli kabak. Daha ne olsun? Tabi ki afiyet olsun.

Ayvalık otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Olcay Otel
Olcay Otel

-

Çalışanları güler yüzlü

15 yaşından beri kaldığım, hala daha her sene mutlaka birkaç günlüğüne de olsa konakladığım, temiz, merkezi, çalışanları güler yüzlü ve her sorununuzla ilgilenen bir yer. İşletmecisi Oktay Bey bölgede nerede ne yemeniz gerektiğinden tutun da iyi zeytinyağını nereden alabileceğinize kadar her konuda adeta bir turizm elçisi gibi dostane yaklaşımı ile tatilinizi zenginleştiriyor. Tatil köylerine kapanarak günler geçirmek yerine bu tip butik otelleri tercih edenler için Sarımsaklı'da tercih edilmesi gereken tek yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mercanay Butik Otel
Mercanay Butik Otel

-

İnanılmaz bir kahvaltısı var

Öncelikle çarşının içinde olması büyük avantaj... Otel tertemiz, ferah ve inanılmaz bir kahvaltısı var... Sahibi Kadir abi de eşiyle beraber bizlere büyük ilgi gösterdi. Fiyatı çok uygun... Cunda'daki adresim burası artık...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mercanay Butik Otel
Mercanay Butik Otel

-

Otel tertemiz, ferah

Öncelikle çarşının içinde olması büyük avantaj. Otel tertemiz, ferah ve inanılmaz bir kahvaltısı var. Sahibi Kadir abi de eşiyle beraber bizlere büyük ilgi gösterdi. Fiyatı çok uygun. Cunda'daki adresim burası artık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mercanay Butik Otel
Mercanay Butik Otel

-

Tekrar gelinecek otel

Her şey harikaydı gerçekten. Kadir abi ve eşinin güler yüzü, tertemiz odaları, sabah kahvaltısının çeşitliliği… Tekrar gelinecek otel. Kesinlikle tavsiye edilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Atilla Bey Konağı
Atilla Bey Konağı

-

Sessiz bir ortam...

Ayvalık'ta ilk sorduğunuzda konaklanabilecek yerler arasında tarif edilen Atilla Bey Konağı genç bir ailenin işlettiği, hesaplı, sessiz bir ortam. Ferah odalar ve çok şirin bir terası olan bir konak. Konağı işleten misafirperver aileye çok teşekkür ederiz.S

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Berk Hotel & Resort
Berk Hotel & Resort

-

İnternet yok

Bu otel bu fiyata kötü. Bir kere temiz değil. Diğer unsurlar önemsiz kalıyor. Mesela otopark yoktu kendim ayarladım. Mini bar yok, dışarıdan kendim ayarlıyorum. Çocuklarım için internet yok. Plaj, sigara izmaritlerinden geçilmiyor. Garson diye bir şey yok. Akşam yemeklerinde su bile zorla ikram ediliyor. Otel odaları eski ve kötü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mercanay Butik Otel
Mercanay Butik Otel

-

Sahipleri çok sıcakkanlı

Müthiş bir aile ortamı var. Çok sıcakkanlı sahipleri, sizi mutlu eden temiz ve güler yüzlü hizmet… Kadir abi ve Cemile ablama her şey için teşekkür ederim. Her sene Allah ömür verdikçe buradayım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kulüp Laka 1969
Kulüp Laka 1969

-

Sessiz, sakin, huzurlu

Herhalde tanıdıklar iyi yorumlar yazmıştır diye bir ön yargıyla gittiğimiz otele nişanlımla bayıldık. Sessiz, sakin, huzurlu, yeşillikler içinde bir otel. Odaları çok temiz ve konforlu. İşletme sahipleri çok sıcakkanlı ve ilgililerdi. En önemlisi de kahvaltısı kesinlikle çeşit ve lezzet açısından on numaraydı. Ailenizle birlikte gidebileceğiniz tatlı bir otel, kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Paradise Hotel
Cunda Paradise Hotel

-

Temizlik, ilgi, güler yüz

Hiç tereddüt etmeden tercih edeceğiniz bir butik. Seneye Cunda'ya gelmek nasip olursa buradan başka tercihim olmayacaktır. Temizlik, ilgi, güler yüz, havuz, her şey var. Teşekkürler Cunda Paradise Hotel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Sevinç Otel
Sevinç Otel

-

Tesisin şirinliği

Gittim. Gördüm. Kaldım ve çok beğendim. Öncelikle tesisin şirinliği, temiz oluşu sizi evinizde hissettiriyor. Kadın eli (Sevinç Hanım) değdiği o kadar belli ki. Güler yüzlü, tatlı insanlar, iyi ki de burayı tercih etmişim dedirttiğiniz için çok teşekkür ederim. Oğlumu kıskanan Çakıl (köpek), seni de unutmadım. :) Soranlara yine o bölgeye gitsem yine Sevinç Otel derim diyorum. Pişman olmazsınız...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavi Pansiyon
Mavi Pansiyon

-

Hizmet çok iyi

Ayvalık'ın şüphesiz en güzel pansiyonu. Niyazi amcam ve Seval teyzeme diyecek bir şey bulamıyorum, zaten ikisi de ayrı ayrı harika insanlar. Pansiyon çok temiz ve bahçe sevenler için kaçınılmaz bir güzellik. Hizmet çok iyi, herkes güler yüzlü ve pansiyon her yere yürüme mesafesinde. Ayvalık'ın en güzel yeri Çamlık'ta olması da ayrıca güzel. Tekrar görüşmek dileğiyle. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mutlu Köy Nostalji Tatil Köyü
Mutlu Köy Nostalji Tatil Köyü

-

Temizlik kötü

Hayatımda gördüğüm en kötü işletmelerden biri. Müşteri ile ilgilenme, sunumlar, temizlikleri her şey tek kelimeyle kötü. Bayat börek, çörekler mi dersin, garsonların tavırları, evlerin hali kirden yürüyemiyorsun bile. Yani parasına acıyan sakın gitmesin Mutlu Köy Nostalji Tatil Köyü'ne. Pişmanlığınız ve hayal kırıklıkları ile birlikte dönersiniz. Sakın yorumlara aldanmayın, yanılırsınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Marine
Hotel Marine

-

Deniz yakın

Tüm personel güler yüzlü, mükemmel çeşitli ve lezzetli bir kahvaltı, deniz yakın, ücretsiz şezlong mevcut, 5 çayı harika. Daha ne olsun?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Vrodi Otel
Cunda Vrodi Otel

-

Personel son derece alakalı

Konaklamadan çok keyif aldık. Bahçesi akşamları çok huzurlu, personel son derece alakalı ve yardımsever, çevreyle ilgili yönlendirme yapmadan oldukça faydalı bilgiler veriyor. Ada olduğundan ötürü internet bazen iyi çalışmıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Karakaş Motel
Karakaş Motel

-

Peynirler aşırı tuzlu

Skandal! Müşterilerine tahsis ettikleri sahildeki şezlongları müşterileri dışında üçüncü kişilere satıp müşterilerini sahilin en arka sıralarına atan motel. Odaları leş gibi kokuyor. Belli ki para gitmesin diye klimaları senelerdir temizletmemişler. Klimalardan resmen mikrop saçılıyor odanın içerisine. Bir gece kaldık, ertesi sabah boğazımız tahriş olmuş ve sesimiz kısılmış şekilde uyandık. Yatak örtüleri üzerinde önceki müşterilerinin saç kılları duruyordu. Yeni müşterilerine yeni bir yatak örtüsü koymayı bile zül görüyorlar demek ki. Yeni yatak örtüsü istediğimizde ise isteksizce yatak örtüsünü değiştirdiler. Sağ olsunlar! Yastıkların kılıfları çıkartıldığında gördüğümüz manzara ise iyi değildi. İnsanların salyaları ve terleri adeta yastıkla bütünleşmiş. 5 liraya yastık almak bile zor geliyor demek ki. Banyoları kötü. Musluklara elinizi sürmeye iğrenirsiniz. Perdeleri 10 senedir yenilemek şöyle dursun, yıkamamışlar belli ki. Kahvaltı verilen yer askeriye yemekhanesi gibi kokuyor. Kahvaltı mide bulandırıcı, zeytinler kafa yaracak cinsten, peynirler aşırı tuzlu, domates ve salatalıklar bayat. Kısacası insan yaşamı için asgari temizlik ve hijyen koşullarına dahi sahip olmayan motel. Bu fiyata bu hizmet diyenler olabilir belki, ancak denize yakın olması ve sahilde şezlong imkanı sunması bahane edilerek 3-4 yıldızlı otel seviyesinde fiyat alındığını söylemek isterim. Tavsiyem, kapısından dahi içeri girmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Öner Bey, öncelikle dünyanın neresine giderseniz gidin otel dışından gelen misafirler için ücret alınır. Ön sırada yer almak için bize bir gün önceden bildirmeniz yeterli olurdu. Son dakikada ön sırada yeri size hiç bir otel veremez hele Ağustos ayında. Temizlik konusunda şunu net bir şekilde söyleyebiliriz ki bu zamana kadar bu konuda hiç şikayet almadık. Şezlong konusunda istediğiniz yapılmış olsaydı eminiz ki bunların hiçbirini dile getirmeyecektiniz. Kahvaltı için aldığımız ürünleri çoğu insan pahalı diyerek evine almıyor. Yine de değerli görüşleriniz için teşekkür ederiz. Karakaş Motel olarak yıllarıdır kalitemizden ödün vermeden hizmet veriyoruz. Bilginize sunar, sağlıklı günler dileriz.

15 Ağustos 2017, Salı 12:12
İlker Motel
İlker Motel

-

Cunda'nın tam merkezinde

çok samimi, içten motel sahipleri. Tertemiz oluşu, ev yapımı reçelleri, Cunda'nın tam merkezindeki lokasyonuyla şahane bir Cunda tatili geçirmemize sebep oldukları için tekrar teşekkür ediyoruz. En yakın zamanda tekrardan görüşmek dileğiyle! Özlem Hanım ve eşi İlker Bey'e teşekkür ve sevgilerle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Vrodi Otel
Cunda Vrodi Otel

-

Kahvaltı harikaydı

Temizlik, rahatlık, ilgi, alaka muhteşemdi. Bahçesine bayıldık, kahvaltı harikaydı, kapıya kadar uğurlamaları ve otoparkta zorla yol için su ikram etmeleri ayrıca hoşumuza gitti. Cunda'ya yeniden gelme sebebimiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mercanay Butik Otel
Mercanay Butik Otel

-

Samimiyet, temizlik, aile ortamı

Samimiyet, temizlik, aile ortamı. Bir tatilden daha ne istenebilir ki? Kadir abi ve Cemile abla sayesinde Cunda'da evimiz belli. :) Her şey için tekrar teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aksaç Otel
Aksaç Otel

-

Son derece zevkli döşenmiş odaları

Cunda Adası'nda çok temiz, mis kokulu, son derece zevkli döşenmiş odaları, tertemiz ve pırıl pırıl banyoları, nefis serpme kahvaltısı, tertemiz plajı ve her şeyden önemlisi güler yüzlü çalışanları ile hizmet veren bir otel... Her şey için teşekkürler Aksaç Otel...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Paris
Otel Paris

-

Rahat ve temiz

Otel Sarımsaklı bölgesinde sakin bir konumda (Temizel'in yanında)… Sarımsaklı merkezinde kalmak istemiyorsanız tercih edilebilir. Yatakları ve mobilyaları yenilenmiş, rahat ve temiz. Kahvaltısı çok basit, biraz daha iyi olabilirdi. Genel olarak fiyatına göre iyi. Tercih edilebilecek bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavi Pansiyon
Mavi Pansiyon

-

Mükemmel

Ayvalık'taki evimiz oldu Mavi Pansiyon. Sıcak aile ortamı, mükemmel kahvaltısı, mükemmel konumuyla en çok da işletmecilerinin özel ilgi alaka ve nezaketiyle kalbimizi kazanan Mavi Pansiyon'dan minnetle ayrıldık. Her şey için teşekkürler sizleri çok sevdik. Seneye tekrar görüşmek dileğiyle...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Rooms Butik Otel
Cunda Rooms Butik Otel

-

Sabun kokusu harika

2 gece konakladık oda çok temizdi ve yorumlarda okuduğumuz gibi sabun kokusu da harikaydı. Sizin için de konakladığınız yerin temizliği ve eşyaların yeni olması önemli ise kesinlikle burayı tercih edebilirsiniz

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kıyı Motel Ayvalık
Kıyı Motel Ayvalık

-

Müzik sesi uyutmuyor

Çok ama çok kötü. Gece saat 3.27 pis bir koku ve müzik sesi uyutmuyor. Aşırı havasız ve hizmet kötü. Denemeyin bile.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Uzunhan Otel
Uzunhan Otel

-

Temizlik kötü

Otel çok eski, kaldığımız odanın kapı duvarı çatlak, perdesi lekeli, aynası düşmek üzere ve oda çok kötü kokuyor. Evet fiyat olarak uygun ama temizlik konusunda sınıfta kaldılar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Setenay Butik Otel
Setenay Butik Otel

-

Kahvaltısı serpme

Cunda'nın merkezinde kendimi evimdeymişim gibi hissettiren bu güzel ve şirin otelin çalışanlarına çok teşekkür ederim. Her sorumuza, her sıkıntımıza içtenlikle yardımcı oldular. Cunda hakkında bildikleri her şeyi bizimle paylaştılar. Odaları beklediğimden çok daha iyi ve temizdi. Kahvaltıyı da serpme kahvaltı şeklinde kapısının önündeki şirin mekanda yapmak çok keyifliydi. Cunda'ya bir daha gelme durumum olursa tekrar kalmak isteyeceğim yer Setenay Butik Otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olcay Otel
Olcay Otel

-

Temiz ve bakımlı bir ortam

İlk yer sorup da başka bir yer aramadan orada kaldığımız otel. İki üç gün kalırız diye düşünmüştük ancak Oktay Bey, eşi, çalışanlarının candanlığı bizim ev ortamını aratmadığı için 10 gün kaldık. Zamanımız olsa daha da kalırdık. Kesinlikle çevreme öneriyorum. Temiz, bakımlı, hijyenik ortam... Bir sonraki izinde direkt oradayız. Teşekkürler Olcay Otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Ada Pansiyon
Cunda Ada Pansiyon

-

Odalar ferah ve kahvaltısı leziz

Doğaçlama çıktığımız tatilde yolumuz Ada Pansiyon ile kesişti. Pansiyona girdiğimiz gibi Arzu ablanın güler yüzlülüğü, pozitif enerjisi,cana yakın hali ve samimiyeti bize kendi evimizdeki rahatlığı hissettirdi. Odaların ferahlığı, temizliği, mis kokusu, leziz kahvaltısı ile Cunda'daki tek adresim adresiniz. Kesinlikle tavsiye ederim. Ada Pansiyon ile tanıştıktan sonra Cunda'ya kalmak için gitmesem bile Arzu ablayı görmeden Cunda'dan ayrılamam. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tunç Otel
Tunç Otel

-

Gerçekten çok güzel bir mekan

Şu anda hala otelde konaklamaktayız. Gerçekten çok güzel bir mekan. Başta biz de yorumları okuyup gittik, sonra beğenirsek kalırız dedik ama çok beğendik. Kesinlikle tavsiye ederim, tekrar da gelirim. Kahvaltısı da gayet iyi, çalışanlar ilgili. Bu arada, işletmecisi Ali Bey de çok ilgili. Teşekkür ederiz her şey için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Varol Otel
Varol Otel

-

Personeli güler yüzlü

Harika bir 5 gün geçirdim. Her şey çok güzeldi. Herkese tavsiye ederim. Personeli güler yüzlü, yemekleri güzel, nezih bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavi Pansiyon
Mavi Pansiyon

-

Sıcakkanlı olarak karşıladı

Öncelikle pansiyon sahibi Niyazi Bey ve eşi çok sıcakkanlı olarak karşıladı ve gün içerisindeki sohbetleri gerçekten çok hoştu. Biz iki günlüğüne gelmiş olmamıza rağmen bir ay kalabilirdik. Mavi Pansiyon'u hiç unutmayacağız ve yolumuz bir kez daha Ayvalık'a gelirsek kalacağımız tek yer. Her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Rooms Butik Otel
Cunda Rooms Butik Otel

-

Temizlik, konfor, kahvaltı son derece güzel

Öncelikle işletme sahibi Reşat Bey ve eşine çok teşekkür ediyorum. İlgi alaka, temizlik, konfor, kahvaltı, fiyat politikası, konumu her şey son derece güzeldi. Etrafınıza baktığınızda dikkatinizi çekecek detaylar, aksesuarlar kaliteden ödün verilmediğinin birer göstergesiydi. Bir işte özen, sevgi ve saygı varsa bunu çok rahat hissedebiliyorsunuz zaten. Kahvaltı için geniş bir bahçeleri var ve kahvaltıları da çok güzel. Ben Cunda için burayı kesinlikle öneriyorum, fiyat politikası da çok güzel, arayıp konuşun. Ayrıca iki teker dostu bir işletme olduğunu belirtmeden geçemeyeceğim. Eğer bisikletiniz ya da motosikletiniz varsa güven içerisinde bırakabilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mosko Otel
Mosko Otel

-

Lezzetli kahvaltısı

Cunda'ya bir daha gelirsem kesinlikle yine Mosko Otel'i tercih ederim. Odaların güzel dizaynı, terası geniş ve lezzetli kahvaltısının yanında işletmeci Ömer Bey'in ilgi ve alakası bizi çok memnun etti. Burayı tekrar görmeyi ümit ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Özen Pansiyon
Özen Pansiyon

-

Deniz kenarında şirin bir pansiyon

Pansiyon kendi plajı olan, deniz kenarında şirin bir pansiyon. Temizlik olarak 5 üzerinden 1, plajı 5 üzerinden 4, personel olarak 5 üzerinden 5. Daha temiz, tertipli, Altınova'nın incisi ve şirin bir yer olabilir. Çünkü denize sıfır bir yer. Gündüz cıvıl cıvıl bir aile yeri olan pansiyon, gece ise garip seslerin olduğu bir yer haline büründü. Yani gece aileye uygun değildi. Belki sadece bizim kaldığımız geceydi ama değerlendirmek gerekirse durum bu. Aslında verdiğim notların ortalaması 1 değil ama sırf bu nedenle 1 verdim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alder Otel
Alder Otel

-

Kanalizasyon kokuları

Arkadaşlar, biz üç gün kaldık ama bir de bize sorun nasıl kaldık. İlk gün resmen kanalizasyon kokularının içinde yattık, odamızı değiştirmelerini istedik ama oralı bile olmadılar. Hadi kokuyu geçtik, yataklar o kadar rahatsız edici ki, dinlenmeye mi gittik dayak yemeye mi belli değil. Sabah uyandığımızda bellerimiz tutulmuş bir şekilde uyanıyorduk. Yemekleri akşam yemeği hariç diğerleri tam bir fiyaskoydu. Yani tavsiyem kesinlikle paranızı kanalizasyon kokusuna vermeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Cunda Vrodi Otel
Cunda Vrodi Otel

-

Banyo ile ilgili sıkıntı yaşadık

Fatura kesmemek için türlü türlü bahane üreten mekan! Ödemenin tamamını daha konaklamanın ilk günü istediler ancak bir türlü fatura kestirtemedim. Banyo ile ilgili sıkıntı yaşadık. Valizler konusunda yeterli yardım alamadık. Giderken uğurlansaydık daha şık olurdu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayvalık Moda Pansiyon
Ayvalık Moda Pansiyon

-

Çok temiz bir yer

Ailece rahatlıkla kalabileceğiniz çok temiz bir yer, sahibi ve aile ortamı kurulmuş diğer çalışma arkadaşları ile yarı yuvanızda hissedeceğiniz bir yer, gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Serdar Bey, Gamze Hanım gereken tüm bilgileri paylaşarak rehberlik hizmeti bile verdiler, sanki tüm Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı'yı sayelerinde gezebildik. Ve asıl konu Defne, çok tatlı bir bebek, güne mutlu başlama sebebi bir kere. :) Çok teşekkürler Ayvalık Moda Pansiyon ailesi, her şey için çok teşekkür. Görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayvalık Moda Pansiyon
Ayvalık Moda Pansiyon

-

Kendi evim gibi rahat

İlk defa gitmiş olmama rağmen gelmek dahi istemedim, kendi evim gibi rahat uyuyup rahat uyandım, sıcak, eğlenceli arkadaşlar edindim. Her fırsatta gidip zaman geçirmek isteyeceğimden eminim artık. Defne'yi de şimdiden çok özledim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Washington Hotel Ayvalık
Washington Hotel Ayvalık

-

Lezzet diye bir şey yok

Bugün otelde ikinci günümüz. İki gündür sıcak su yok, nasıl bir sorunsa çözemediler. Yemeklerini güzel diye duymuştum ama ne görsel ne de lezzet diye bir şey yok. Temizlik, ondan bahsetmek bile istemiyorum, fincanlar, çatal, bıçaklar kötü. Plaj dedikleri yer yol kenarı bir yer. Havuza hiç yaklaşmadık bile. Sekiz günlük bir rezervasyon yaptırmıştık, şu an çok pişmanız. Sarımsaklı'ya bir daha gelirim ama bu otele asla...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aksaç Otel
Aksaç Otel

-

Güler yüzlü personeli

Dekorasyonu, temizliği ve güler yüzlü personeli ile tekrar misafirleri olmaya değer bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Karamela Butik Otel
Karamela Butik Otel

-

Her tarafı temiz ve yeni

Çok güzel dekore edilmiş. Her tarafı temiz ve yeni bir otel. Hizmet çok iyi ve güler yüzlüler. Fiyatı da çok makul. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Değerli görüşleriniz için teşekkür ederiz. Sevgiyle kalın efendim. Karamela ailesi

16 Ağustos 2017, Çarsamba 08:15
Sevinç Otel
Sevinç Otel

-

Huzur dolu bir otel

Tertemiz, huzur dolu bir otel. Güler yüzlü otel sahipleri. Samimi duygulara sahip. Otelin paşası Çakır. Biz çok sevdik, tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mercanay Butik Otel
Mercanay Butik Otel

-

Hizmet ve temizliği

Bir anda karar verip gittiğimiz Cunda Adası'ndaki inanılmaz hizmet ve temizliğiyle göz kamaştıran bir otel. Hatta hizmetiyle otelden daha fazlası. Kadir abi, Cemile abla ve Yasemin Hanım her şey için bu samimilik ve misafirperverlik için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Berk Hotel & Resort
Berk Hotel & Resort

-

Otel çok iyi

Otel çok iyi, gerçekten gidilmesi gereken oteller sıralamasında. Animasyon ekibinde başta Elif Hanım olmak üzere, Kaya Bey ve Hadise Hanım'a teşekkürler. Gene çalışanlardan İmdat Bey, Muhammet Bey, Onur Bey, Ayşe Hanım, Fatma Hanım, Zeliş Hanım sayelerinde çok güzel bir dostluk kurduk. Tatilimizin eğlenceli geçme sebepleri denilebilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alder Otel
Alder Otel

-

Denize sıfır konum

Ailenizle beraber sakinlik ve huzur içinde tatil istiyorsanız doğru yerdesiniz. Denize sıfır konum, son derece lezzetli yemekler ve temiz odaları ile güzel bir tatil deneyimi için büyük fırsat. Oteldeki her personelin güler yüzü ve ilgisi sizi kendinizi evinizdeymişsiniz gibi hissettiriyor. Resepsiyon görevlisi, aşçı ve garson arkadaşlara ayrıca teşekkür ediyorum. Mükemmel bir tatil oldu. Tek dezavantajımız şahsi aracımızın olmamasıydı çünkü Sarımsaklı merkez, Cunda ve Şeytan Tepesi'ne taksi ile gittik. Eğer arabanız var ise mutlaka araba ile gelin. Arabanız yoksa da otelin beraber çalıştığı taksi durağı ile fiyat konusunda anlaşabilirsiniz. Tekrar görüşmek üzere Alder Otel!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aksaç Otel
Aksaç Otel

-

Mis gibi kokan bir yer

Tertemiz ve mis gibi kokan bir yer. Personel sizi evinizde gibi hissettiriyor. Konumu çok güzel. Teşekkürler Nil Hanım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aksaç Otel
Aksaç Otel

-

Kadın eli değmiş, mis gibi

Aksaç Otel'de eşim, oğlum ve arkadaşımla 4 gün geçirdik. Tamamen tesadüf sonucu otel müdiresi Nil Hanım ile karşılaştık ve kadın eli değmiş mis gibi bir otelde misafir olduk. Otelin konumu, personeli ve misafir kalitesi çok iyi. Sıcacık samimi bir işletme. Herkesin emeğine sağlık...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Alya
Otel Alya

-

Tam kafa dinlemelik bir tesis

Odaların konsepti, konumu, her yere yakınlığı, plaj anlaşmaları otoparkı olan bir yer... Çok sakin. Tam kafa dinlemelik bir tesis. Çalışanlar özellikle İbrahim Bey her konuda yardımcı olan nazik ve titiz bir delikanlı. Mutlaka uğramadan geçmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Alya
Otel Alya

-

Her yere yürüme mesafesi

Konumu çalışanların güler yüzü, nezaketi, bahçesi ve otoparkı ile mükemmel bir yer fiyatı da cazip. Her yere yürüme mesafesi... Gittikten sonra İbrahim Bey'den tavsiye alın, tatilinizin keyifli geçmesi için işe yarayacaktır. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Alya
Otel Alya

-

Merkezi bir otel

Yol üstünde merkeze yakın bir otel. İlk adres sormak için gittim, sonra fiyat sordum uygun geldi konakladım. İbrahim Bey'e çok teşekkür etmek istiyorum. Mütavazı ve dürüst biri. Gecenin 3'ünde kahvaltı için temizlik yapılıyor, katlar paspaslanıyor. Yani çok titiz bir arkadaş. Konaklayanlar için elinden gelenin en iyisini deneyen biri. Tek sıkıntı yalnız çalışması. Yani böyle bir hizmet için tavsiye edilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Alya
Otel Alya

-

Keyifli bir tatil yaşadık

Konumu güzel ve İbrahim Bey çok mütevazi, kibar, elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan bir insan. Tavsiyeleri sayesinde keyifli bir tatil yaşadık. Muhakkak mola durağınız olsun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)