Antakya uçak bileti için en uygun fiyatlar.

Antakya Uçak Bileti

Dünyanın her yerinden Antakya için en yakın yere uçuşlar, en uygun uçak bileti fiyatlarıyla...

Antakya Uçak Bileti

Antakya uçak bileti sayfamızda ucuz Antakya uçak bileti satın alabilir ve tüm Antakya Uçak bileti fiyatları için karşılaştırma yapabilirsiniz.

Akdeniz'in en güney ucu olan Hatay'ın merkez ilçelerinden biri olan Antakya yıl boyunca yer li ve yabancı on binlerce kişiyi ağırlamaktadır. Türkiye'de dini hoşgörünün şehri olarak bilinen Hatay aynı zamanda gurme turizminin de nabzını tutan bir şehirdir. Antakya'ya en hızlı ve rahat ulaşım havayolu ile olmaktadır. Antakya uçak bileti satı alarak, Hatay Havalimanı'na ulaşırsınız. Havalimanından da 27 km. uzaklıktaki Antakya'ya karayolu ile geçebilirsiniz.

Hatay Havalimanı; İskenderun ilçesine 30 km, Antakya ilçesine 27 km. mesafede yer almaktadır. Havaalanından ilçelere ve il merkezine ulaşım otobüs, minibüs ya da taksiyle sağlanmaktadır. Antakya uçak bileti satın alarak ilçenin tarih yapılarını, dini yapılarını ve Antakya'ya özgü lezzetlerin sunulduğu ünlü restoranları, pastaneleri ve kafeleri keşfedebilirsiniz.

Ucuz Antakya uçak bileti ile Hatay'a ulaşım için sivil havacılık firmalarının zaman zaman düzenlediği kampanyaları takip edebilirsiniz. Bu sayfadan tüm firmaların Antakya uçak bileti fiyatlarını da karşılaştırabilir ve bütçenize en uygun olan ucuz Antakya uçak bileti rezervasyonu yapabilirsiniz.