Afyon Her Şey Dahil Termal Oteller

En iyi 27 otel, en uygun fiyatlar

Afyon Her Şey Dahil Termal Oteli Fiyatları

Termallerin başkenti Afyon her şey dahil termal otelleri, size unutulmaz bir tatilin kapısını aralayacak.

Her şey dahil bir tatile çıktığınızda tıpkı gitmek istediğiniz otel kategorisi gibi; her şeyi unutmalısınız. Çünkü bu otellerde sizin için hazırlanan her detayda elinizi deyim yerindeyse; sıcak sudan soğuk suya sokturmayacak özellikler var. Afyon her şey dahil termal otelleri, konaklamanız esnasında tamamen özgür olabileceğiniz oteller listesinden oluşturuldu.

Yıllık tatil planlarımızı yaparken, gitmek istediğimiz otellerin listesini çıkartırız ve gideceğimiz kişilerle istişare etmeye başlarız. Eğer Afyon'da her şey dahil termal otellerden birine gideceksek, otelin tüm oda özellikleri; yemek menüsü, genel konsepti ve tesisin konumunu araştırırız. Elde ettiğimiz sonuca ve bütçemize göre bize en uygun tatil oteli hangisiyse, tercihimizi ondan yana kullanırız.

Afyon her şey dahil termal otellerinde yemek menüsü genelde açık büfe olarak organize edilir. Oteller içerisinde ana öğünler, ara öğünler, meyve ya da tatlı saatleri, atıştırmalıklar gibi saatlere dağılmış yemek çeşitleri; tatil boyunca sizi sürekli yemek için epey zorlayacak! Ana öğünlerde bolca yiyip doysak bile, ara öğünlerdeki leziz yiyeceklere dur demek imkansızlaşacak ve bol iştahlı bir tatil dönemi geçirmiş olacağız.

Otel odalarına gelince, bu odalar yetişkin için; 2 kişilik-4 kişilik ya da çocuklu ailelere uygun gibi özelliklere ayrılır. Siz konaklayacağınız kişi sayısını belirttiğiniz sürece, size uygun bir oda tahsis edilir ve otellerin genel durumuna göre iki günde bir temizlik yapılır. Ancak istediğiniz zaman otelden havlu, çarşaf, yastık kılıfı, pike veya battaniye, kağıt havlu gibi ürünler temin edebilirsiniz.

Termal otel özelliğinde olan Afyon her şey dahil termal otellerinde, genel otel özelliklerine bakıldığında; tüketmeniz için sıcak çaylar veya kahve bulunur. Afyon termal otellerin odasında camdan dışarıyı izlerken belki yağmur veya kar görebilirsiniz. Ancak dışarıdaki soğuk havaya aldırmadan bir bitki çayı içip, içinizi ısıtabilirsiniz.

Afyon her şey dahil termal otellerinde, soğuk havaya rağmen siz sıcacık bir havuza girebilir ve sevdiklerinizle birlikte keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Şifalı su kaynaklarıyla arınacağınız termal otellerde , geçirdiğiniz yoğun dönemlerin stresini atabilirsiniz. Çeşitli hastalıklara da iyi gelen Afyon her şey dahil termal oteller, vücut kırgınlıklarınıza ve enerji düşüklüklerine de iyi gelecek, şimdiden iyi tatiller dileriz!

Afyon Her Şey Dahil Otel Yorumları

9

Soydan Hotel

Kübra çavdar - 13 Ekim 2019, Pazar 19:27

Her şey mükemmeldi

Her şey mükemmeldi. Resepsiyon olsun çalışanlar olsun herkes çok ilgiliydi. Her şey ayağımızın altındaydı. Çok memnun kaldık ve çok uygun tekrardan teşekkürler.

1

Grand Çınar Termal & Spa

Beyza ural - 5 Ekim 2019, Cumartesi 14:51

Sakın gitmeyin

Sakın gitmeyin. 4 ekimde giriş yaptık hayal kırıklığı ile kaçarcasına çıktık. Temizlik yok. Terk edilmiş gibi. Erkekler havuzu motordan ötürü bozukmuş, içi boş. Sıcak su fazla sıcak. Derecesini düşüremiyorlarmış gene arızadan ötürü. İlgi, alaka ve bilgi yok.

10

Gürses Termal Otel Sandıklı

Şinasi K. - 3 Eylül 2019, Salı 10:54

Sessizlik ve huzurun adresi

Yıllardır severek gittiğim otel. Sessizlik ve huzur buluyorum. Bölgedeki diğer otellere göre fiyat dengesi çok güzel. Verilen paraya değiyor.

7

Afyon Polat Hotel

Eray Topcu - 27 Ağustos 2019, Salı 18:18

1 gece rahat kaldım

1 geceliğine hatta 6 saatliğine çok uygun fiyata kaldım. İnternet TV, tuvalet, duş var. Meselem beğenmeden ziyade 1 gece mağdur olmadan çok ucuz fiyata uyudum. 10 saatlik yoldan gelip işimi gördüğüme bakarım. Teşekkürler.

4

Yüntaş Gazlıgöl Kaplıca İşletmesi

Hacı Mehmet er - 17 Ağustos 2019, Cumartesi 21:49

Bileklik takılması hoş değil

Sayın Yüntaş yönetimi dikkatine; Ben Adana'dan Hacı Mehmet Er. Sizin kaplıcalarda konaklamaya geldim. Konakladığım süre içerisin de bazı problemlerle karşılaştım. 1-Resepsiyona geldiğim de kayıt işlemleri yaptırdıktan sonra şu sorunla karşılaştım. Konaklamada kalacak kişilerin bizzat resepsiyonda havuza girmek için zorunlu tuttuğunuz bileklikleri rencide edici buldum. Biz bu konaklamaya geldiğimizde pansiyonlarda kaldığımız süre içerisinde Afyon'un tarihi ve kültürel yerlerini tanımayı programlamıştık; ama bileğimizde takılı olan bileklikle hiç bir kafede restoranda çıkarmayacağımızı düşündük. Rencide edici bir olay. Bu konuda daha pratik çözümler üretilemez mi? Bu kararı alan yönetime sorarım. Siz bu bilekliklerle gittiğiniz bir şehri tanımak istediğiniz de mutlaka bizim gibi düşüneceğinizi düşünüyorum. Ayrıca hiç konaklama yapan insanlara bu konu hakkında fikrini bu saatten sonra sorabilirsiniz. Bu konu hakkın da mümkünse fikirlerinizi açıklamanızı bekliyorum. 2-Havuzdaki WC kokusu çok rahatsız edici. Aspiratörler çalışmıyor. Üzerinde durulmasını rica ederim.

1

Grand Sönmez Apart Otel

Engin gül - 16 Ağustos 2019, Cuma 21:15

Odalar çok pis

Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Hiç ilgi, alaka yok. Odalar çok pis, sıcak su yok. Arıyorsunuz, telefona bakan yok.

1
7

Ömer Thermal Tatil Köyü

bulent ari - 13 Ağustos 2019, Salı 18:53

Doğal ortam

Ömer Thermal Tatil Köyü'ne temmuz ayında ailecek misafir olduk. Ön büro görevlileri Ayten Hanım ve Fatih Bey emekleyen bebeğimizin olması nedeniyle bizim daha önceden otel odası ayırtmamıza rağmen rahat tatil yapmamız için yenilenmiş villada misafir etmeleri takdire şayandı, teşekkürler. Villaların içinde küçük havuz bulunması nedeniyle aileniz ile birlikte istediğiniz saate havuz keyfi çıkarabiliyorsunuz. Büyük havuza çay saatinde tercih etmenizi tavsiye ederim, kimse olmuyor, keyfini çıkartabilirsiniz. Büyük bahçesi olması nedeniyle sohbet keyfini ağaçların altında çay ve kahve ile mükemmel oluyor. Yemek çeşitleri ana yemek, salatalar, tatlılar kafi derecede iyiydi. Aşçı Musa ustaya ve ekibine teşekkürler (damak tadına göre değişiklik gösterebilir). Büyük havuzun hafta sonları günübirlik ziyaretçilere açık olması nedeniyle yoğunluk olabilmekte. Kısacası dinlenmek için gittiğimiz otelde kaldığımız villada havuzun içeride olması, kapıdan çıktıktan sonra doğa içerisinde kuş seslerinin karşılaması, doğal ortam ve tüm çalışanların ilgisi nedeniyle tavsiye ederim. Otelin yeni yönetimine ve ekibine ilgi, alakaları nedeniyle teşekkür ederim.

1

Gazlıgöl Çakır Termal Otel

Hakan özergen - 5 Ağustos 2019, Pazartesi 10:14

Hizmet yok

Ancak bir gün kalabildik. Odalar pis. Çarşaflar ve yataklar kötü. Hizmet yok.

5

Oruçoğlu Termal Otel

Faruk - 3 Ağustos 2019, Cumartesi 08:28

Sadece yemekleri iyi

Otelde sadece yemekleri iyi buldum ama akşam yemeği saat 19'da başlıyor ve çok geç. Sırf ekstra ücretle satış yapmak için yapılmış. Havuzlar çok küçük ve sadece karışık yüzme havuzunda kaydırak ve çocuk bölümü var. Ayrıca oda ve havuzlar eski olduğu için fayanslar hep renk atmış çok pis gibi görünüyor.