Afyon 5 Yıldızlı Termal Oteller

En iyi 9 otel, en uygun fiyatlar

Afyonkarahisar 5 Yıldızlı Termal Oteller

Termal turizminin her geçen yıl gelişme gösterdiği ve zengin kaynaklara sahip olan Afyon termal oteller 5 yıldızlı hizmet kaliteleriyle ön plana çıkıyor.

Afyon, doğal güzellikleri ve kültürel miraslarının yanı sıra jeotermal kaynaklar bakımından oldukça zengindir. Bu da şehrin termal ve sağlık turizmi açısından her geçen gün gelişmesine büyük bir katkı sağlamıştır. Tüm bunlarla doğru orantılı olarak bölgede ziyaretçi sayısında ve konaklama alternatiflerinden büyük bir artış olmuştur. Genellikle kaplıcalarda bulunan Afyon termal oteller 5 yıldızlı bir hizmete sahip olup, konuklar tarafından en çok tercih edilen birimlerin başında gelmektedir.

”Geleceğin Termal Başkenti” olarak nitelendirilen Afyon, genelinde ziyaretçilerin gönül rahatlığıyla konaklayacakları tesisler vadetmektedir. Bu tesislerin neredeyse tümüne yakını Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olup fazla oda ve yatak kapasiteli 5 yıldızlı tesislerden oluşmaktadır. Şehrin en gözde termal merkezlerinin bulunduğu yerler ise Gazlıgöl, Hüdai, Heybeli ve Ömer-Gecek olduğu bilinmektedir.

Afyon termal oteller 5 yıldızlı kalitesinin yanı sıra ziyaretçilerine şifalanma olanağı da sunmaktadır. Özellikle solunum yolları, mide, deri, romatizma, kadın hastalıkları gibi rahatsızlıkların yanı sıra şehir stresine iyi gelen termal oteller sayesinde siz de tüm şikayetlerinizden arınabilirsiniz.

Çocuklu aileler yarıyıl tatilinde hem minik misafirlere eğlenme imkanı sunmak hem de kendi streslerinden uzaklaşmak amacıyla Afyon termal oteller 5 yıldızlı konaklamanın tadını çıkarmaktadır. Tesislerin büyük bir kısmında çocuk oyun alanları, havuzlar ve mini kulüp gibi olanaklar yer almaktadır.

Afyon’da hizmet veren 5 yıldızlı termal otellerin büyük bir kısmında yemekler açık büfe olarak servis edilmektedir. Ayrıca termal açık-kapalı termal havuz, SPA, sauna, hamam ve masaj hizmetleri de mevcuttur. Tesisler çoğu zaman iş seyahatleri için de tercih edildiği için bünyesinde toplantı odaları ve konferans salonları bulunmaktadır. Tesislerin gecelik fiyatları ise dönem dönem farklılık göstermektedir. Siz de yıl içerisinde dönem dönem uygulanan erken rezervasyon fırsatlarını takip ederek çok daha uygun fiyatlı bir konaklama gerçekleştirebilirsiniz.

Afyonkarahisar 5 Yıldızlı Termal Otel Yorumları

2

Grand Çınar Termal & Spa

Büşra Bozoğlu - 23 Ekim 2019, Çarsamba 11:09

Büyük beklentilerle gelmeyin

Odalar temizdi ama resmî sitesinde gördüklerinizi beklemeyin. Ne kadar ekmek o kadar köfte. Büyük beklentilerle gelmeyin ve buraya gelmeden önce soracağınız tek şey Aydın Bey'in otelde bulunup bulunmadığı olmalı bence. Çünkü tek ilgi ve alakayı kendisi tarafından olduğu sabittir.

9

Soydan Hotel

Kübra çavdar - 13 Ekim 2019, Pazar 19:27

Her şey mükemmeldi

Her şey mükemmeldi. Resepsiyon olsun çalışanlar olsun herkes çok ilgiliydi. Her şey ayağımızın altındaydı. Çok memnun kaldık ve çok uygun tekrardan teşekkürler.

10

Gürses Termal Otel Sandıklı

Şinasi K. - 3 Eylül 2019, Salı 10:54

Sessizlik ve huzurun adresi

Yıllardır severek gittiğim otel. Sessizlik ve huzur buluyorum. Bölgedeki diğer otellere göre fiyat dengesi çok güzel. Verilen paraya değiyor.

7

Afyon Polat Hotel

Eray Topcu - 27 Ağustos 2019, Salı 18:18

1 gece rahat kaldım

1 geceliğine hatta 6 saatliğine çok uygun fiyata kaldım. İnternet TV, tuvalet, duş var. Meselem beğenmeden ziyade 1 gece mağdur olmadan çok ucuz fiyata uyudum. 10 saatlik yoldan gelip işimi gördüğüme bakarım. Teşekkürler.

4

Yüntaş Gazlıgöl Kaplıca İşletmesi

Hacı Mehmet er - 17 Ağustos 2019, Cumartesi 21:49

Bileklik takılması hoş değil

Sayın Yüntaş yönetimi dikkatine; Ben Adana'dan Hacı Mehmet Er. Sizin kaplıcalarda konaklamaya geldim. Konakladığım süre içerisin de bazı problemlerle karşılaştım. 1-Resepsiyona geldiğim de kayıt işlemleri yaptırdıktan sonra şu sorunla karşılaştım. Konaklamada kalacak kişilerin bizzat resepsiyonda havuza girmek için zorunlu tuttuğunuz bileklikleri rencide edici buldum. Biz bu konaklamaya geldiğimizde pansiyonlarda kaldığımız süre içerisinde Afyon'un tarihi ve kültürel yerlerini tanımayı programlamıştık; ama bileğimizde takılı olan bileklikle hiç bir kafede restoranda çıkarmayacağımızı düşündük. Rencide edici bir olay. Bu konuda daha pratik çözümler üretilemez mi? Bu kararı alan yönetime sorarım. Siz bu bilekliklerle gittiğiniz bir şehri tanımak istediğiniz de mutlaka bizim gibi düşüneceğinizi düşünüyorum. Ayrıca hiç konaklama yapan insanlara bu konu hakkında fikrini bu saatten sonra sorabilirsiniz. Bu konu hakkın da mümkünse fikirlerinizi açıklamanızı bekliyorum. 2-Havuzdaki WC kokusu çok rahatsız edici. Aspiratörler çalışmıyor. Üzerinde durulmasını rica ederim.

1

Grand Sönmez Apart Otel

Engin gül - 16 Ağustos 2019, Cuma 21:15

Odalar çok pis

Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Hiç ilgi, alaka yok. Odalar çok pis, sıcak su yok. Arıyorsunuz, telefona bakan yok.

1
7

Ömer Thermal Tatil Köyü

bulent ari - 13 Ağustos 2019, Salı 18:53

Doğal ortam

Ömer Thermal Tatil Köyü'ne temmuz ayında ailecek misafir olduk. Ön büro görevlileri Ayten Hanım ve Fatih Bey emekleyen bebeğimizin olması nedeniyle bizim daha önceden otel odası ayırtmamıza rağmen rahat tatil yapmamız için yenilenmiş villada misafir etmeleri takdire şayandı, teşekkürler. Villaların içinde küçük havuz bulunması nedeniyle aileniz ile birlikte istediğiniz saate havuz keyfi çıkarabiliyorsunuz. Büyük havuza çay saatinde tercih etmenizi tavsiye ederim, kimse olmuyor, keyfini çıkartabilirsiniz. Büyük bahçesi olması nedeniyle sohbet keyfini ağaçların altında çay ve kahve ile mükemmel oluyor. Yemek çeşitleri ana yemek, salatalar, tatlılar kafi derecede iyiydi. Aşçı Musa ustaya ve ekibine teşekkürler (damak tadına göre değişiklik gösterebilir). Büyük havuzun hafta sonları günübirlik ziyaretçilere açık olması nedeniyle yoğunluk olabilmekte. Kısacası dinlenmek için gittiğimiz otelde kaldığımız villada havuzun içeride olması, kapıdan çıktıktan sonra doğa içerisinde kuş seslerinin karşılaması, doğal ortam ve tüm çalışanların ilgisi nedeniyle tavsiye ederim. Otelin yeni yönetimine ve ekibine ilgi, alakaları nedeniyle teşekkür ederim.

1

Gazlıgöl Çakır Termal Otel

Hakan özergen - 5 Ağustos 2019, Pazartesi 10:14

Hizmet yok

Ancak bir gün kalabildik. Odalar pis. Çarşaflar ve yataklar kötü. Hizmet yok.

5

Oruçoğlu Termal Otel

Faruk - 3 Ağustos 2019, Cumartesi 08:28

Sadece yemekleri iyi

Otelde sadece yemekleri iyi buldum ama akşam yemeği saat 19'da başlıyor ve çok geç. Sırf ekstra ücretle satış yapmak için yapılmış. Havuzlar çok küçük ve sadece karışık yüzme havuzunda kaydırak ve çocuk bölümü var. Ayrıca oda ve havuzlar eski olduğu için fayanslar hep renk atmış çok pis gibi görünüyor.