360 Suada Club, Kuruçeşme mekan profili ve 360 Suada Club hakkında detaylı bilginin yer aldığı tanıtım sayfası.

360 Suada Club

2.0puan

360 Suada Club Tanıtımı

İstanbul'un dünyaca ünlü mekanlarından 360İstanbul, manzara ve ambiyansı ile her zaman beğeni toplayan eşsiz ve ödüllü mutfağını yine muhteşem İstanbul manzarasıyla bir araya getiriyor. Bu defa 360 derece manzarasını Asya ve Avrupa kıtalarını birleştiren İstanbul Boğazı'nın tam ortasında sunuyor.

360İstanbul, kaliteli hizmeti, lezzetli menüsü, panoramik manzarası ve eğlenceleriyle İstanbul gecelerinin gözde mekanı olarak çizgisini koruyor. Şimdi ise 360Suada Club ile farklı bir konsepte imza atıyor. İsmine yakışır şekilde 360 derece İstanbul manzarasını misafirlerine sunmak amacıyla 360İstanbul, Suada Club'da yerini alıyor.

Farklı bir yaklaşımla güneş ve plaj konseptini sunarak açık hava mekanı olarak tasarlanan 360Suada, konseptine uygun bir konumda, havuzun hemen yanında yer alıyor. 360İstabul'un öne çıkan siyah ve beyaz minimal tasarımı, 360Suada'da yazın ve açık havanın coşkusu ile renkleniyor. Restaurant ve lounge bölümünden oluşan 360Suada'da küçük dokunuşlarla mekana ayrı bir sıcaklık getiriliyor.

360Suada Club, dünyadaki yeni trendleri takip ederek çok zengin ve lezzetli bir menü sunuyor. Dünya mutfaklarının kapılarını açan menü yine mekanın ortağı ve ünlü şef Mike Norman'ın yaratıcılığı ile hazırlanıyor. Misafirler 360'ın uzun zamandır beklenen yeni lezzetlerini ayrıcalıklı olarak ilk defa 360Suada'da deneme fırsatı buluyorlar.

Yeni tatların yer aldığı çok iddalı menüde ana yemek olarak çikolata sosu ile hazırlanan Bitter Çikolatalı Chili Bonfile kesinlikle denenmesi gereken bir lezzet…Sarhoş Ahtopot ise en iyi Türk şarabıyla pişirilen tadına doyamayacağınız farklı bir yemek. Sudan babam çıksa yerim hem ilginç ismi hem de zengin içeriği ile sizi çok şaşırtacak.

Buzların üzerinde en taze deniz ürünlerinden hazırlanan muhteşem ziyafetin içinde neler yok ki? Karides, tarama, jumbo karides, füme kılıç balığı ve somon hepsi bir arada....Ama mekanın kendine özgü kokteyllerini de söylemeden olmaz.

Sadece 360Suada'da bulabileceğiniz yepyeni tazeleyici ve canlandırıcı kokteylleri mutlaka denemelisiniz. Lezzetli menüsü, tasarımı, nefes kesen manzarası ve farklı konsepti ile 360Suada Club yaz günlerinde İstanbul'un en çok tercih edilen mekanlarından olmaya hazır. Siz de kendinizi 360Suada'nın büyüsüne bırakın!

1 misafir tavsiyesi

  • Tarihe Göre Listele
  • Puana Göre Listele
  • En Faydalılar
2
Garsonlar başınızda bekliyor

-

Daha önce Suada'da Suda Kebap / Ege Lokantası ve G Balık'ta bulundum. Fakat böyle bir işletme hayatımda görmedim. Misafirlerime rezil oldum. İftariyelikler kötüydü. Daha yerken garsonlar başınızda bekleyip tabakları topluyorlar. Ara sıcak sadece tek çeşit hamur bir börekti. 3 kişiye 2 tane salata geldi. Garson sürekli yediniz mi alayım mı diye başınızda. Ana yemek olarak 4 tane parça et altında arayıp da bulamadığınız hünkar beğendi var. 65 lira aldıkları bu mekanda inanın verilen yemeğe 20 TL ödemezsiniz. Aracı olmanıza üzüldüm. Herkese bunu anlatacağım. Yemek bitmeden garson yanınıza gelip ödediğiniz parada servis ücreti yoktur deyip hesap kağıdı bırakıyor. Kötü yemekler, suratsız garsonlar.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)

Yakınındaki Oteller

Haritada göster

Galatasaray Adası

  • Kuruçeşme

Bölgede Son Yorumlananlar

Son İncelenenler