Neredekal Dergi’nin Yaz Sayısı Yayında!, Haber - Duyuru

Neredekal Dergi’nin Yaz Sayısı Yayında!

Haber - Duyuru - - tarafından eklendi.

Neredekal Dergi’nin Yaz Sayısı Yayında!

Türkiye'nin en çok ziyaret edilen tatil ve konaklama sitesi Neredekal.com, Neredekal Dergi'nin 9'uncu sayısını yayınladı!

Türkiye'nin en çok ziyaret edilen tatil ve konaklama sitesi Neredekal.com, hayata geçtiği 2007 yılından bu yana, tatilinizi planlarken ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri farklı kanallar ile siz seyahat severlere sunuyor.

2013 yaz dönemi için 9. sayısı yayınlanan Neredekal Dergi; tatil hayallerinizi, planlarınıza dönüştürmeniz için bir tatil rehberi statüsünde hazırlanıyor. Dergide yurt içinden ve dışından bölge tanıtımlarına, gezi yazılarına, röportajlara ve teknolojik gelişmelere yer veriliyor.

Neredekal Dergi'de, tatilden önce ya da tatil yollarında keyifle okuyacağınız konuların yanı sıra, ülkemizin farklı bölgelerinden seçilmiş tesislerden oluşan bir konaklama rehberi de bulunuyor. Bulundukları bölgenin en özel otellerine ait bilgilerin bulunduğu bu sayfalar tatil planınız için size sıra dışı seçenekler sunuyor.

Neredekal Dergi iPad ve iPhone'da

Neredekal Dergi, bulunduğunuz her ortamdan ulaşabilmeniz için Dijimecmua.com aracılığı ile bir “'tık”' uzağınızda yer alıyor. Basılı yayının yanı sıra derginizi iPhone ve iPad'den ücretsiz olarak okuyabilir, derginin eski sayılarına göz atabilirsiniz. iPad uygulaması için Dijimecmua HD, iPhone uygulaması için ise Dijimecmua SD aramalarından ilgili aplikasyona ulaşarak derginizi okumaya başlayabilirsiniz.

Dergi arşivinize Neredekal Dergi'yi eklemek için editor@neredekal.com adresine basılı dergi talebinizi iletebilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın

Son İncelenenler